Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Найбільше опитування у "Дії" лише підтвердило наміри українців залишити 8 березня святковим днем. "За" свято проголосували понад 1,3 млн осіб, а понад 700 тисяч громадян готові у цей день працювати.
Наймасштабніше голосування у "Дії" щодо 8 березня завершилось і підтвердило, що більшість українців хочуть у цей день відпочивати, але чимало громадян зовсім не проти вийти на роботу.
Результати опитування українців продемонстрували відразу декілька цікавих моментів. У першу чергу, це голосування стало найбільшим за останні 11 опитувань в "Дії". Зі святом 8 березня визначались рекордні понад 2,1 млн українців. Тому дане голосування отримало титул наймасовішого.
По-друге, більшість опитаних громадян хочуть зберегти свято, тому проголосували за вихідний у цей день. Тож, "за" вихідний на 8 березня віддали свої голоси понад 1,3 млн українців.
Водночас 700 тис. громадян готові вийти на роботу і попрацювати 8 березня. Вони голосували "проти".
Зазначимо, що кінцеве рішення щодо 8 березня прийматиме парламент під час ухвалення законопроєкту, але результати волевиявлення українців візьмуть до уваги.
Думки українців щодо свята 8 березня в умовах війни розділились. Тож депутати вирішили з'ясувати, чи варто його зберігати.
У лютому 2022 року зареєстрували законопроєкт №9009, який передбачає скасування Міжнародного жіночого дня та встановлення Дня української жінки на 25 лютого (на День народження Лесі Українки) з відзначенням Шевченкового дня як державного свята на наступний день - 9 березня.
Втім не всі урядовці погодилися з цим законопроєктом. Незабаром було запропоновано кілька інших варіантів, включаючи скасування святкування 8 березня. Також запропонували перейменувати свято на Міжнародний день захисту прав жінок і відзначати його без радянських традицій.
Організації також запропонували різні версії святкування. Приміром, два роки тому Міністерство культури та інформаційної політики запропонувало перейменувати свято на День матері та жінки.
У 2023 році ініціатива "Марш жінок" запустила медіакампанію "Незламні жінки України", щоб наголосити на їхньому внеску на фронті та в тилу та розвінчати пострадянські стереотипи. Гасло кампанії: "Жінка - це не "берегиня", жінка - це героїня".
Тож така полеміка спровокувала появу голосування, яке й поставило крапку у суперечностях. Зазначимо, що під час воєнного стану в Україні немає святкових вихідних.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що в Україні хочуть скасувати одразу три свята: 8 березня, 1 травня та День перемоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber.