«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Це справжній синтез поколінь, у якому два різні музичні світи обʼєдналися в одній пісні, поєднавши досвід і новаторство, традиції й експерименти. Ця пісня про розкіш кохання, яка розвіюється, про любов, яка щезає, залишаючи після себе лиш "Шик і дим".
Аналітики опитали кілька тисяч поціновувачів ігор
Консалтингова компанія Accenture опублікувала результати опитування геймерів про перевагу у виборі розробників тайтлів.
Про це пише GamesIndustry, — передає Інформатор.
Усього аналітики опитали 4 тисячі осіб із Китаю, Японії, США і Великобританії. У дослідженні брали участь тільки ті люди, які проводять в іграх мінімум чотири години на тиждень.
Сенс опитування був у тому, наскільки учасники погоджуються з озвученим ним твердженням. Звучало воно так:
«Я з більшою ймовірністю буду грати у відеогру, якщо компанія з розробки ігор є соціально відповідальною. Наприклад, вона захищає довкілля або захищає маргіналізовані спільноти».
Повністю погоджуються з цим твердженням 27 % учасників. Ще 39 % — просто «погоджуюсь». У такий спосіб, сумарно позитивні відповіді склали 66 % з усіх. Решта ж поділилися на «нейтрально» (26 %), «не погоджуюсь» (6 %) і повністю не погоджуюсь (3 %).
Крім цього, 74 % учасників вважають, що відеоігри допомогли їм соціалізуватися під час пандемії коронавірусу. Також 73 % чекають, що онлайн-проєкти стануть у майбутньому займати для них більшу частину часу, виділеного на ігри.
Нагадаємо, що недавно ціле місто в Канаді залишилося на весь день без інтернету й мобільного зв’язку через дії бобрів.