Головна
Життя
Афіша
11:40, 19 Жовтня
Информатор UA

Интро

21-22 жовтня в Києві пройде міжнародний майданчик, де зберуться ключові гравці ринку інфокомунікацій. Івент TIM 2021: Telecom IT Media пройде в РЦ "Ультрамарин". Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт TIM 2021: Telecom IT Media На заході будуть представлені телеком оператори, виробники й постачальники обладнання й контенту, системні інтегратори, галузеві асоціації та об'єднання, а також регуляторні органи. У розрізі технологій на івенті розглянуть 5G, IoT, IoB (Internet of Behaviors), DevOps: Game Dev, DevSecOps, Big Data і AI, XaaS, Virtual Reality. Також експерти розкажуть, як інвестувати в ці технології, покажуть дієві стратегії й робочі кейси. Учасники TIM 2021 зможуть послухати виступи представників кіберполіції, Інтернет Асоціації України, Міністерства цифрової трансформації, Huawei Ukraine, "Воля", "Х-спорт", Parimatch, SWEET.TV, BigData UA, Ланет, Інформатор, StarLightMedia, 1+1 media і інших організацій. Наприклад, Іван Швайченко розповість, навіщо NETFLIX впроваджує Cloud Gaming (хмарний геймінг), Сергій Кропива (Кіберполіція) і Максим Тульев (ІнАУ) поговорять про тонку межу між свободою слова й безпекою в інтернеті, а Сергій Шишкін (Інформатор) і Олександр Глущенко (#Переговорка) розкажуть, як працюють нові медіа та відверто поговорять про медійність і особисте життя. Це будуть 2 дні онлайн/офлайн спілкування з актуальних напрямів телекомунікацій, Медіа та ІТ, де всі бажаючі зможуть перейняти інноваційний досвід, обговорити останні тренди в індустрії й отримати інформацію і професійні рекомендації з «перших вуст» від колег і експертів. Захід буде проходити відповідно до діючих карантинних обмежень - кожен відвідувач отримає рукавички й маску, ланчі будуть упаковані в індивідуальні бокси, дистанція між відвідувачами буде 1,5 метра, а також буде проводитися постійний температурний скринінг учасників і дезінфекція приміщень. Зареєструватися для участі в TIM 2021: Telecom IT Media можна тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

5G, кейси для бізнесу та розробка програм та ігор: у Києві пройде TIM 2021: Telecom IT Media

Читать на русском

Розповідаємо про майбутній захід

Читать на русском
5G, кейси для бізнесу та розробка програм та ігор: у Києві пройде TIM 2021: Telecom IT Media

Розповідаємо про майбутній захід

21-22 жовтня в Києві пройде міжнародний майданчик, де зберуться ключові гравці ринку інфокомунікацій. Івент TIM 2021: Telecom IT Media пройде в РЦ "Ультрамарин".

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт TIM 2021: Telecom IT Media

На заході будуть представлені телеком оператори, виробники й постачальники обладнання й контенту, системні інтегратори, галузеві асоціації та об'єднання, а також регуляторні органи. У розрізі технологій на івенті розглянуть 5G, IoT, IoB (Internet of Behaviors), DevOps: Game Dev, DevSecOps, Big Data і AI, XaaS, Virtual Reality. Також експерти розкажуть, як інвестувати в ці технології, покажуть дієві стратегії й робочі кейси.

Учасники TIM 2021 зможуть послухати виступи представників кіберполіції, Інтернет Асоціації України, Міністерства цифрової трансформації, Huawei Ukraine, "Воля", "Х-спорт", Parimatch, SWEET.TV, BigData UA, Ланет, Інформатор, StarLightMedia, 1+1 media і інших організацій. Наприклад, Іван Швайченко розповість, навіщо NETFLIX впроваджує Cloud Gaming (хмарний геймінг), Сергій Кропива (Кіберполіція) і Максим Тульев (ІнАУ) поговорять про тонку межу між свободою слова й безпекою в інтернеті, а Сергій Шишкін (Інформатор) і Олександр Глущенко (#Переговорка) розкажуть, як працюють нові медіа та відверто поговорять про медійність і особисте життя.

Це будуть 2 дні онлайн/офлайн спілкування з актуальних напрямів телекомунікацій, Медіа та ІТ, де всі бажаючі зможуть перейняти інноваційний досвід, обговорити останні тренди в індустрії й отримати інформацію і професійні рекомендації з «перших вуст» від колег і експертів.

Захід буде проходити відповідно до діючих карантинних обмежень - кожен відвідувач отримає рукавички й маску, ланчі будуть упаковані в індивідуальні бокси, дистанція між відвідувачами буде 1,5 метра, а також буде проводитися постійний температурний скринінг учасників і дезінфекція приміщень. Зареєструватися для участі в TIM 2021: Telecom IT Media можна тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.