Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Тільки 13% населення України використовують мало солі
Сіль - основне джерело натрію, але надмірне її споживання призводить до проблем зі здоров'ям. Серед них - підвищення артеріального тиску, ризиків серцево-судинних захворювань та інсульту. Також надлишок солі збільшує навантаження на нирки, затримує воду в тканинах, а це - призводить до підвищення ваги. У Міністерстві охорони здоров'я розповіли як за допомогою лише п'яти кроків зменшити споживання солі.
Про це повідомляє прес-служба Центру громадського здоров'я України,- передає Інформатор .
"За даними дослідження STEPS в 2019 році, в середньому українці споживали 12,6 г солі на добу. Це більш, ніж удвічі перевищує максимальний рекомендований рівень - 5 г на добу. Тільки 13% населення споживали солі менше цього рівня.
Основним джерелом солі є харчові продукти, що пройшли технологічну обробку. Це можуть бути готові страви, м'ясо, що пройшло технологічну обробку, як то бекон, шинка і ковбаси, сир, солоні закуски та локшина швидкого приготування", - йдеться в повідомленні.
Знадобиться час, щоб смакові рецептори пристосувалися до меншої кількості солі. Але головне - менше вживання солі дасть багато переваг на користь здоров'я.
Нагадаємо, раніше в МОЗ назвали п'ять кращих продуктів, які здатні підтримувати і покращувати імунну систему людини.Вважається, що ці продукти багаті на вітаміни, а також вони важливі для попередження виникнення хронічних запальних процесів в організмі.
Також Інформатор писав, що з настанням тепла, організм людини може вразити авітаміноз. У Міністерстві охорони здоров'я України розповіли про симптоми і профілактику цього захворювання .