У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
19 вересня відзначають День народження смайлика та Михайлове чудо, а також Міжнародний день наслідування піратів
У понеділок, 19 вересня, відзначають День народження смайлика та Міжнародний день наслідування піратів. Священослужителі відзначають цього дня - Михайлове чудо. Також в Італії – Фестиваль Сент-Дженнеро, Чилі – День армії, Колумбія – День дружби і любові, Непал – День Конституції, Молдова – День працівника цивільної авіації.
19 вересня 1982 о 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.
У цьому повідомленні він запропонував інтернет-користувачам під час спілкування в мережі використовувати послідовність символів - ":-)" – як маркер для жартівливих повідомлень. Свій вибір вчений пояснив тим, що цей значок схожий на усміхнене обличчя.
19 вересня православні віряни вшановують архангела Михаїла – одного з найбільш шанованих біблійних персонажів. Слово "архангел" означає «старший посланник», а його ім'я буквально перекладається як "Хто як Бог".
У православ'ї архангел Михайло іменується архистратигом і шанується як глава святого воїнства ангелів, що стоять на сторожі закону Божого. Таким чином, його вважають покровителем і соратником християн, які виступають проти сил зла. Також Михайла називають захисником душ померлих, оскільки саме він переніс на небо душі Авраама і Богородиці. Він же, за повір'ям, охороняє врата раю.
До архангела Михаїла було заведено звертатися з молитвами про зцілення від усіляких недуг. Це пов'язано з шануванням архангела як переможця злих духів, яких вважали джерелом хвороб. Іменем святого Михайла нерідко називали цілющі джерела.
В народі це свято називається "Михайлове Чудо". Цього дня намагалися не працювати, адже могло статися лихо. Від Михайла починали справляти храмові свята та варити питний мед («медовуху» – ред.) і влаштовувати «кануни», тобто громадський продаж медівки.
Цього дня влаштовували мирські братчини – сходки, на яких вирішували різноманітні сімейні та сусідські справи. Після розмов, які нерідко переходили в суперечки і сварки, влаштовували бенкети, для яких кожен приносив свою страву. За столом зазвичай відбувалися примирення і братання. Всього на рік траплялося дві великі братчини – Михайлівська та Микільська (19 грудня).
Тепло на Михайлів день – осінь буде довгою.
Листя осики лягають вгору лицьовою стороною – зима буде холодною.
Якщо на деревах з'явився іній, взимку слід очікувати рясного снігу.
Сьогодні строго заборонено працювати. Ні в якому разі не можна ні з ким лаятися, особливо зі старшими родичами. Не можна сильно наїдатися. Протипоказано давати в борг – грошей своїх ви побачите не скоро.
19 вересня, День ангела відзначають Всеволод, Денис, Кирило, Макар, Давид, Андрій, Дмитро, Костянтин, Іван та Михайло.
Нагадаємо, 18 вересня в усьому світі відзначають Всесвітній день моніторингу якості води та Міжнародний день рівної оплати праці.