"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
10 лютого: Міжнародний день боротьби з епілепсією
У середу, 10 лютого, у світі відзначають Міжнародний день боротьби з епілепсією. Епілепсія - одне з найбільш частих неврологічних захворювань, яке супроводжується судорожними припадками.
Також цей день запам'ятався кількома важливими подіями. А ще 10 лютого народилися багато знаменитих людей. Інформатор розповість докладніше про цей день.
Щороку 10 лютого, у світі відзначають Міжнародний день боротьби з епілепсією.
У всьому світі на епілепсію страждає близько 50 мільйонів осіб, щорічно вперше її діагностують у 2,4 мільйона осіб. В Україні налічується близько 100 тисяч.
Епілепсія - хронічне неврологічне захворювання (хронічний розлад мозку), яке проявляється в схильності організму до раптового виникнення судомних нападів.
Для захворювання характерні повторювані напади. Вони проявляються у вигляді короткочасних мимовільних судом в будь-якій частині тіла або по всьому організму. Вони іноді супроводжуються втратою свідомості і втратою контролю над функціями кишечника або сечового міхура.
До слова, хвороба не спадкова. А при правильній соціалізації та лікуванні, життя людини з епілепсією нічим не буде відрізнятися від життя здорових людей. Деякі обмеження все ж є: не можна пірнати, а також небажано літати.
Георгій, Ісаак, Володимир, Яків, Юрій.