Головна
Україна
19:56, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Нині питання щодо звільнення працівників та його законності часто є вкрай важливим. Про головні фейки щодо звільнення працівників розповіли в Держспецзвязку, передає Інформатор. Мова йде про декілька питань, які часто постають перед працівниками чи роботодавцями. Подібні питання часто виникають через навмисно розповсюджені фейки, або ж погане розуміння людьми діючих законів. Фейк: робітник довго не зявляється на роботі, а його телефон вимкнений через це його неможливо звільнити Наразі статтю 36 КЗпП доповнили пунктом 8-3. Тепер, якщо працівник не зявлявся на роботі понад чотири місяці поспіль та ніяк не попереджав про це керівництво чи не відповідав на дзвінки його можна звільнити. Фейк: власник заводу, який тимчасово не працює через відсутність сировини, не може нікого звільнити Насправді ж, за п.6 ст.41 КЗпП, неможливість забезпечити працівника роботою є додатковою підставою для розірвання трудового договора з ініціативи роботодавця. Також у такому випадку не застосовуються гарантії, що передбачені ст.49-2 КЗпП. Фейк: звільнення було незаконним робітник не отримав копію наказу, а строк пройшов Строк звернення до суду щодо вирішення трудових спорів становить 1 місяць з дня вручення копії наказу, а також 3 місяці з дня отримання письмового повідомлення про суми виплат при звільненні. Нагадаємо, що в Україні хочуть запровадити 10% податок на купівлю валюти: хто платитиме. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Звільнення у воєнний час: розвінчуємо головні фейки

Читать на русском
Звільнення у воєнний час: розвінчуємо головні фейки

Робота у воєнний час є доволі складним питанням

Нині питання щодо звільнення працівників та його законності часто є вкрай важливим.

Про головні фейки щодо звільнення працівників розповіли в Держспецзв’язку, – передає Інформатор.

Мова йде про декілька питань, які часто постають перед працівниками чи роботодавцями. Подібні питання часто виникають через навмисно розповсюджені фейки, або ж погане розуміння людьми діючих законів. 

Фейк: робітник довго не з’являється на роботі, а його телефон вимкнений – через це його неможливо звільнити

Наразі статтю 36 КЗпП доповнили пунктом 8-3. Тепер, якщо працівник не з’являвся на роботі понад чотири місяці поспіль та ніяк не попереджав про це керівництво чи не відповідав на дзвінки – його можна звільнити. 

Фейк: власник заводу, який тимчасово не працює через відсутність сировини, не може нікого звільнити

Насправді ж, за п.6 ст.41 КЗпП, неможливість забезпечити працівника роботою є додатковою підставою для розірвання трудового договора з ініціативи роботодавця. Також у такому випадку не застосовуються гарантії, що передбачені ст.49-2 КЗпП.

Фейк: звільнення було незаконним – робітник не отримав копію наказу, а строк пройшов

Строк звернення до суду щодо вирішення трудових спорів становить 1 місяць з дня вручення копії наказу, а також 3 місяці з дня отримання письмового повідомлення про суми виплат при звільненні. 

Нагадаємо, що в Україні хочуть запровадити 10% податок на купівлю валюти: хто платитиме.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.