«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Робота у воєнний час є доволі складним питанням
Нині питання щодо звільнення працівників та його законності часто є вкрай важливим.
Про головні фейки щодо звільнення працівників розповіли в Держспецзв’язку, – передає Інформатор.
Мова йде про декілька питань, які часто постають перед працівниками чи роботодавцями. Подібні питання часто виникають через навмисно розповсюджені фейки, або ж погане розуміння людьми діючих законів.
Фейк: робітник довго не з’являється на роботі, а його телефон вимкнений – через це його неможливо звільнити
Наразі статтю 36 КЗпП доповнили пунктом 8-3. Тепер, якщо працівник не з’являвся на роботі понад чотири місяці поспіль та ніяк не попереджав про це керівництво чи не відповідав на дзвінки – його можна звільнити.
Фейк: власник заводу, який тимчасово не працює через відсутність сировини, не може нікого звільнити
Насправді ж, за п.6 ст.41 КЗпП, неможливість забезпечити працівника роботою є додатковою підставою для розірвання трудового договора з ініціативи роботодавця. Також у такому випадку не застосовуються гарантії, що передбачені ст.49-2 КЗпП.
Фейк: звільнення було незаконним – робітник не отримав копію наказу, а строк пройшов
Строк звернення до суду щодо вирішення трудових спорів становить 1 місяць з дня вручення копії наказу, а також 3 місяці з дня отримання письмового повідомлення про суми виплат при звільненні.
Нагадаємо, що в Україні хочуть запровадити 10% податок на купівлю валюти: хто платитиме.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.