Після довгої розлуки пара знову разом
Бойова медикиня Галина Федишин з Івано-Франківщини, яку звільнили з полону 3 січня, заручилася зі своїм обранцем - морським піхотинцем 36 бригади Миколою Гриценяком. Вони разом пройшли бої за Маріуполь. Наречених також привітав керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
Про заручини на своїй сторінці у фейсбуці повідомив командир 36 окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський "Волина". Він заявив, що став свідком не просто заручин, а справжнього тріумфу любові.
Закохані разом пройшли бої за Маріуполь, витримали випробування полоном та довгу розлуку. Нарешті пара знову разом.
"Ця любов пережила випробування, що здатні зламати найсильніших, але не дозволила зламати Вас. Пара українських морпіхів показала, що справжні почуття не знають перешкод. Їхні почуття та відданість один одному стали символами непереможної віри і надії. Їхня любов - це всеосяжне світло, що перемогло темряву найтяжчих часів! Вітаю вас з цим новим початком! Ваша історія - натхнення для всієї країни", - написав Волинський.
На подію відреагував й Андрій Єрмак. Він привітав закоханих у своєму телеграм-каналі.
"Звільнена з полону бойова медикиня Галина Федишин сьогодні заручилася зі своїм коханим - морпіхом 36-ї бригади Миколою Гриценяком. Вітаю вас!", - написав Єрмак.
28-річна Галина Федишин потрапила в полон під час виходу з Азовсталі у травні 2022 року. Тоді ж у полон потрапив і її хлопець-військовий, який родом із Донеччини, в полоні вони не бачилися.
Галина - родом з Івано-Франківщини. Дівчина навчалася у Звягельському фаховому медколеджі на Житомирщині, який закінчила у 2015 році, після чого повернулася до себе на батьківщину й стала на облік у військкоматі.
У середу, 3 січня, Україна повернула з російського полону 230 військових та цивільних. Цей обмін став найбільшим за час повномасштабного вторгнення обмін. Посередником стали Об'єднані Арабські Емірати.
182 повернутих українців мали офіційний статус військовополоненого, підтверджений через Міжнародний комітет Червоного Хреста. Ще 48 оборонців вважалися зниклими безвісти. Серед тих, хто повернувся додому, є п'ять жінок.
Україна повернула бойових медиків, захисників острова Зміїний, працівників ЧАЕС, Азовсталі, прикордонників, поліцейських, нацгвардійців та бійців ЗСУ. За даними ГУР, всього за час повномасштабної війни з російського полону звільнили 2828 українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.