Зупинятись не планує: 43-річна українка народила 18 дитину

Читать на русском

Жінка щаслива і не планує зупинятись, запевняючи, що готова народжувати знову

Читать на русском
Зупинятись не планує: 43-річна українка народила 18 дитину
Щаслива породілля

Жінка щаслива і не планує зупинятись, запевняючи, що готова народжувати знову

Нещодавно Рівненський обласний перинатальний центр став відомий на всю Україну. Саме там 43-річна мешканка Сарн (Рівненська область) народила 18-ту за рахунком дитину.  Дівчинка вагою 3 кг 300 г народилася абсолютно здоровою.

Головний лікар перинатального центру Вікторія Єнікеєва, повідомила, що породілля 1979 року народження, вона мешкає у Сарнах. Пологи відбувались оперативним шляхом. Відомо, що з новонародженою дівчинкою все добре, дитина народилась доношеною та здоровою.

Як повідомили у Рівненському обласному перинатальному центрі жінка народила дівчинку, вагою 3,3 кг та ростом 55 см. Це вже 18-та дитина у її родині. Зараз в сім'ї вже виховують 12 хлопчиків та шістьох дівчаток. Найстаршій доньці – 24 роки.

Щаслива жінка зазначає, що не планує зупинятись і готова народжувати знову. 

«Війна в країні змусила багато переосмислити, та народження діток завжди буде прекрасним стимулом для віри в найкраще майбутнє. Вітаємо і радіємо з родиною» , - зазначили у перинатальному центрі.

Народжуваність в Україні

Народжуваність в Україні падає починаючи з 1993 року, з нею зменшується і кількість багатодітних сімей. За даними Держстату, на 2021 рік в Україні існує близько 15 млн домогосподарств, з них 0,79% – багатодітні родини.

Представленість сімей з трьома та більше дітьми дуже відрізняється за регіонами. Так, приміром, Рівненській області частка таких родин перевищує 3%, тоді як у Харківській, Хмельницькій та Черкаській – менше 0,1%

У селах на півночі Рівненщини розвинене п’ятдесятництво, яке заохочує родини до народження якнайбільшої кількості дітей. У селі Глинному живе мати‑рекордсменка: Світлана Ковалевич у 47 років має 19 дітей і 30 років перебуває в декреті.

Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що  у Києві врятували новонароджену дівчинку з роз'єднаним стравоходом. Крім того, італійський хірург врятував 15-річного хлопця, який потрапив під ракетний удар у Краматорську.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.