Головна
Україна
Події
12:12, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

Українські військові взяли під свій контроль село Піски-Радьківські. Там зараз проводять зачистки та розмінування.Окупаційна "влада" та колаборанти покинули Борівську громаду. Про це йдеться у повідомленні Борівської селищної ради.Село Піски-Радьківські другий за розміром населений пункт громади. До повномасштабної війни там мешкало близько 2 тисяч людей. Зараз населений пункт перебуває під контролем ЗСУ. Місцеві жителі радо зустрічають воїнів зі сльозами радості на очах та дякують за визволення. Але наші військові ще знаходять там групи російських військових, проводять зачистки та розмінування. "Попереду оцінка всіх масштабів руйнувань в селі Піски-Радьківські, але ясно одне - наші земляки пережили жахливі місяці, наслідки яких ми будемо відчувати ще довго. Нашим головним завданням є забезпечити мешканців деокупованих населених пунктів нашої громади продуктами, ліками, відновити електро-, газо-, водопостачання та звязок. Тому ми разом з Ізюмською військовою адміністрацією вже запланували найближчими днями доставку гуманітарної допомоги та ліків у більшій кількості до цього села", - розповів Борівський селищний голова Олександр Тертишний. Зазначається, щоборотьба за звільнення лівобережної частини Борівської громадивід рашистських окупантівВедуться бойові дії.ЗСУ витісняють противника, але визволені території потерпають від ворожих обстрілів. Звуки вибухів також постійно чути з півночі, сходу та півдня.Жителі, які залишилися вдома, ховаються у підвалах та укриттях, оскількипересуватися вулицями та автошляхами між населеними пунктами небезпечно.Електроенергії, мобільного звязку та інтернету в громаді немає. Піски-Радьківські на карті Чому іноді не афішують інформацію про визволення населених пунктів Офіційних заяв проконкретних населених пунктів не надають із гуманітарної точки зору.Це може нашкодитимирному населенню. Тому, що ці населені пункти одразу опиняються під авіаційними та артилерійськими ударами ворога.Інформацію про звільнення можна оголошувати, коли українські захисники просунуться та"зачистять" населені пунктивід окупантів. Нагадаємо, біля СватовогоЗСУ поранили російського генерала. Крім того,ЗСУ звільнили Яцьківку в Донецькій області. Такожписав, яказараз ситуація у звільненійКозачій Лопані. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

ЗСУ звільнили село на Харківщині

Читать на русском

На його території багато залишків знищеної і пошкодженої російської військової техніки

Читать на русском
ЗСУ звільнили село на Харківщині

На його території багато залишків знищеної і пошкодженої російської військової техніки

Українські військові взяли під свій контроль село Піски-Радьківські. Там зараз проводять зачистки та розмінування. Окупаційна "влада" та колаборанти покинули Борівську громаду. 

Про це йдеться у повідомленні Борівської селищної ради. Село Піски-Радьківські другий за розміром населений пункт громади. До повномасштабної війни там мешкало близько 2 тисяч людей. 

Зараз населений пункт перебуває під контролем ЗСУ. Місцеві жителі радо зустрічають воїнів зі сльозами радості на очах та дякують за визволення. Але наші військові ще знаходять там групи російських військових, проводять зачистки та розмінування. 

"Попереду оцінка всіх масштабів руйнувань в селі Піски-Радьківські, але ясно одне - наші земляки пережили жахливі місяці, наслідки яких ми будемо відчувати ще довго. Нашим головним завданням є забезпечити мешканців деокупованих населених пунктів нашої громади продуктами, ліками, відновити електро-, газо-, водопостачання та зв’язок. Тому ми разом з Ізюмською військовою адміністрацією вже запланували найближчими днями доставку гуманітарної допомоги та ліків у більшій кількості до цього села", - розповів Борівський селищний голова Олександр Тертишний.

Зазначається, що боротьба за звільнення лівобережної частини Борівської громади від рашистських окупантів продовжується. Ведуться бойові дії. ЗСУ витісняють противника, але визволені території потерпають від ворожих обстрілів. Звуки вибухів також постійно чути з півночі, сходу та півдня. Жителі, які залишилися вдома, ховаються у підвалах та укриттях, оскільки пересуватися вулицями та автошляхами між населеними пунктами небезпечно. Електроенергії, мобільного зв’язку та інтернету в громаді немає. 

Піски-Радьківські на карті

Чому іноді не афішують інформацію про визволення населених пунктів

Офіційних заяв про звільнення конкретних населених пунктів не надають із гуманітарної точки зору. Це може нашкодити мирному населенню. Тому, що ці населені пункти одразу опиняються під авіаційними та артилерійськими ударами ворога. Інформацію про звільнення можна оголошувати, коли українські захисники просунуться та "зачистять" населені пункти від окупантів. 

Нагадаємо, біля Сватового ЗСУ поранили російського генерала. Крім того, ЗСУ звільнили Яцьківку в Донецькій області. 

Також Інформатор писав, яка зараз ситуація у звільненій Козачій Лопані.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.