“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Метр за метром наші військові повертають території під контроль України
В неділю, 2 жовтня, Збройні сили України звільнили ще один населений пункт в Донецькій області — село Торське. Про це повідомив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі нацмарафону. Раніше в мережі з'явилась фотографія українських військових на фоні стели з назвою населеного пункту.
«Наші військові взяли село Торське, яке розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи противника, який намагається закріпитися в Кремінній і побудувати оборону», — повідомив Сергій Череватий.
Торське належить до Лиманської міської територіальної громади Донецької області. Це невеликий населений пункт, який, одначе, має стратегічне значення.
Торське – невелике село по дорозі на Кремінну та Сватове. Тут мешкають трохи більше, ніж 1500 осіб. Втрата цього населеного пункту означає, що під загрозою опинилось угруповання російських військ біля Сватового Луганської області.
До речі, саме біля Сватового — у Нижній Дуванці — 2 жовтня сталася "бавовна". Як повідомив очільник Луганської ОДА, буряти "розлетілись і шматками висять на деревах". Станом на 13 вересня ворог відходив з міста Сватово, проте потім рашисти почали стягувати туди техніку. Водночас Кремінна залишалась «порожньою» – там не було ні псевдополіції, ні комендатури, ні колаборантів. Подібна ситуація спостерігається і в Старобільську, але частина ворожих формувань там ще залишається.