"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Наземні установки для цих британських ракет розроблялись впродовж кількох місяців спеціально для України
Велика Британія відправила до України кілька десятків мобільних наземних платформ Wolfram. Вони використовуються для запуску ракет Brimstone, які вже на озброєнні ЗСУ. Машина дозволяє оперативно переміщувати ракетні системи полем бою та вести точний вогонь.
Про це повідомили аналітики порталу Oryxspioenkop у Twitter. Нові мобільні установки мають покращити використання раніше переданих ЗСУ ракет Brimstone. Вони дозволять використовувати їх максимально ефективно на землі.
Таких машин немає на озброєнні Британії. Їх могли розробити спеціально для потреб України. Самі ж ракети Brimstone є протикорабельними. Більш того, їх завжди використовували саме на патрульних катерах, тому окремих мобільних установок для наземного використання для них не передбачено.
За даними The Independent, Wolfram має вирішити проблему наземного використання. Це мобільна платформа з ракою MBDA і транспортним засобом Supacat. На ній можна переміщатися вздовж лінії оборони та здійснювати удари по ворогу.
Під час російського вторгнення Британія вирішила передати нам ракети Brimstone. Не дивлячись на їхнє цільове протикорабельне призначення, їх теоретично можна було використати і для атак по наземним цілям. Проте, швидко дали про себе знати проблеми з пусковими установками – раніше їх таким чином не використовували, а тому й потрібних умов для цього просто не було.
Українці фахівці вирішили скористатися інженерними навичками та наявними ресурсами. Фактично, зробити альтернативну установку для запуску ракет “в гаражі”. Для цього в діло пішли звичайні вантажівки. Точно невідомо, наскільки добре себе показала така ініціатива. Джерела припускають, що від такого методу сильно постраждала точність ударів.
Наразі ж зазначається, що все виглядає так, що Британія вирішила розробити спеціальну наземну пускову установку для Brimstone. Їх і передали Україні. Аналітики стверджують, що перші машини вже доставили ЗСУ.
Раніше повідомлялося, що Британія вже передала нам понад 600 ракет типу Brimstone. Їх відправили в одній партії з танками Challenger 2 і САУ AS-90. Водночас, питання пускових установок на той момент ще не було вирішене.
Brimstone – це ракета класу поверхня-поверхня, або ж повітря-поверхня в окремих випадках. Вона використовується за принципом “вистрілив і забув”. Дані про наведення в неї завантажуються перед запуском. Ракета досягає надзвукової швидкості. Крім цього, її двигун забезпечує мінімальне димоутворення та час горіння, що зменшує вірогідність виявлення ворогом. При ударах з наземної платформи її дальність ураження складає 12 кілометрів.
Нагадаємо, що Україна розробила власні системи ППО середньої дальності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.