"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
ЦАХАЛ сформує із резервістів новий танковий батальйон, з резерву візьмуть танки Merkava Mark III, які готувались до продажу в треті країни
Командування Армії оборони Ізраїлю оголосило про рішення сформувати із резервістів новий танковий батальйон під назвою "Оф Холь", або "Фенікс". Для його формування візьмуть неназване кількість танків Merkava Mark III, які стояли на консервації та готувалися до продажу в третій країні. Також до батальйону залучать персонал, який раніше служив у розформованих танкових підрозділах ЦАХАЛУ.
Про це пише портал newsru.co.il із посиланням на службу новин ізраїльського телеканалу N12. Це означаж принаймні те, що одна із цікавих схем по бронетехніці для воюючої України таки не буде реалізована. Тому що через розпродаж старої бронетехніки Ізраїлем, Кіпр обіцяв надати 41 танк типу Т-80У для ЗСУ із числа машин, придбаних в рф протягом 1990-2000-хх років.
Ізраїль імовірно поставив на паузу наміри поставити 200 танків Merkava до Марокко та Кіпру. При цьому про сам факт перемовин Ізраїлю з Кіпром та Марокко про продаж своїх танків стало відомо із публікацій у ЗМІ в червні 2023 року. Деталей щодо вартості та строків поставок машин не наводилось.
2 листопада Кіпр приєнався до Вільнюської декларації G7 щодо гарантій безпеки України. Нас підтримують в цьому питанні загалом уже 30 країн.
11-12 липня у Вільнюсі відбувся саміт лідерів G7, на якому прийняли "Спільну декларації про підтримку України". За цим документом, кожна з країн зобов'язалася співпрацювати з Україною над конкретними довгостроковими зобов'язаннями у сфері безпеки. Але вже наступного дня до G7 почали доєднуватись інші держави.
Водночас Україна взяла на себе зобов'язання робити внесок у безпеку партнерів. Зокрема, українська влада пообіцяла продовжувати впроваджувати реформи, які підкреслюють її відданість демократії та верховенству права. Також є економічні зобов'язання перед партнерами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.