Зруйнована росіянами ТЕС: у ДТЕК показали моторшні кадри зсередини станції – відео

Читать на русском

Внаслідок ракетного удару втрачено 80% генеруючих потужностей компанії

Читать на русском
ТЕС після удару росіян
Наслідки російської агресії

Внаслідок ракетного удару втрачено 80% генеруючих потужностей компанії

Українські енергетики опублікували відео, в якому показали, як наразі виглядає одна з ТЕС, що постражадала від російського ракетного удару. Вони зайшли до залу станції, який після вибуху нагадує кадри з фільму про апокаліпсіс. І така ситуація на 5 з 6 теплоелектростанцій, які атакували окупанти.

Кадри з середини теплоелектростанції опублікували у Telegram-каналі ДТЕС. Зазначається, що ситуація вкрай важка, бо 80% генеруючих потужностей компанії втрачено внаслідок атак ворога 22 та 29 березня. 

"Ось так виглядає одна з теплоелектростанцій ДТЕК зсередини після масштабних атак ворога 22 та 29 березня. 80% генеруючих потужностей компанії втрачено", - йдеться у повідомленні.

У ДТЕК додали, що через ворожі ракетні удари п'ять з шести теплоелектростанцій серйозно пошкоджено. Ситуація в енергетиці країни залишається нестабільною та вкрай тяжкою.

Telegram oembed: https://t.me/dtek_ua/1359

Атаки росіян на енергосистему України

Наймасштабніші удари по енергосистемі України відбулись 22 та 29 березня. Тоді російські загарбники спрямували ракети на найбільші у країні теплоелектростанції та гідолелектростанції.

22 березня вони зруйнували Зміївську ТЕС у Харківській області, знищивши всі її блоки та суттєво пошкодивши обладнання, та пошкодили Дніпровську ГЕС у Запоріжжі. Не дивлячись на те, що було два прямих влучання, дамба вціліла. Ще було влучання у Бурштинську ТЕС на Прикарпатті. 

В ніч на 29 березня знову атакували три теплоелектростанції в Україні. Цього разу у ДТЕК не сказали, які саме. Проте зазначили, що значних руйнувань не має. І після завершення атаки спеціалісти почали їх відновлення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.