По ДніпроГЕС було два прямих удари: окупанти поцілили в опору, розбиті підкранові балки

Читать на русском

Невідомо, в якому обсязі зможе далі працювати ГЕС-2

Читать на русском
По ДніпроГЕС було два прямих влучання - у ГЕС-1 і ГЕС-2
Кадри влучання по ДніпроГЕС

Невідомо, в якому обсязі зможе далі працювати ГЕС-2

22 березня 2024 року російські окупанти атакували ДніпроГЕС. Внаслідок обстрілу зафіксовано два прямих влучання по ГЕС-1 і ГЕС-2. Ситуація на станції залишається складною, поки невідомо, чи зможе відновити роботу ГЕС-2.

Як повідомив директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота, одна з ракет пошкодила опору, розбивши підкранові балки. Машинний зал та електричне обладнання ДніпроГЕС зазнали значних пошкоджень і потребують серйозного відновлення.

За словами Сироти, наразі фахівці оцінюють масштаби руйнувань та можливість подальшої роботи станції. Усі деталі оприлюднять згодом. 

"Доведеться відновлювати повністю машинний зал і електричне обладнання. Наслідки ми прорахуємо протягом дня і будемо розуміти, що відбулося. І чи зможе вона працювати", - повідомив Сирота.

Telegram oembed: https://t.me/informator_live/1754

Атака на ДніпроГЕС

У ході масованої атаки рф одна з ракет влучила в ДніпроГЕС - найбільшу гідроелектростанцію України. На станції виникла пожежа. На місці працювали рятувальники та енергетики, які намагаються ліквідувати наслідки обстрілу.

Загрози прориву дамби немає, ситуація на плотині контрольована. Також відомо, що внаслідок обстрілу пошкоджено тролейбус, який рухався по плотині.

Інформація про постраждалих уточнюється. Рух автодорожнім переїздом гребля ДніпроГЕС повністю обмежено.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Початок війни у 2014 році змусив медичних працівників шукати нові методи роботи з травмами, оскільки попередні 70 років мирного часу не підготували їх до таких викликів. Для досвідченого фізичного терапевта Єлізавети Копєйкіної ця проблема стала особливо актуальною, і вона присвятила свою магістерську роботу допомозі військовим. Дізнаймося більше про цю тему з її власного досвіду.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.