«Зоря» втримала нічию у матчі з «Шахтарем»

Зустріч команд пройшла у Львові

«Шахтар» - «Зоря» (Фото: УПЛ)

Команди УПЛ продовжують з’ясовувати стосунки на футбольних полях. У центральному поєдинку тринадцятого туру зустрілись «Шахтар» та «Зоря». На поле стадіону «Арена-Львів» вийшли друга і третя команди поточного чемпіонату.

У неділю, 13 листопада, в УПЛ пройшов поєдинок тринадцятого туру «Шахтар» - «Зоря». «Гірники» перебували на другому місці турнірної таблиці, «Зоря» посідала третю позицію.

Шахтар: Трубін, Бондар, Кривцов, Матвієнко, Михайліченко, Степаненко, Криськів, Бондаренко, Судаков, Мудрик, Траоре.

Запасні: Шевченко, Пузанков, Пятов, Тотовицький, Сікан, Кулаков, Топалов, Тейлор, Очеретько, Назарина, Козік, Петряк.

Зоря: Мацапура, Данченко, Вантух, Батагов, Бутко, Бражко, Кирюханцев, Чурко, Булеца, Мишньов, Луньов.

Запасні: Турбаєвський, Сапутін, Нагнойний, Алібеков, Русин, Алефіренко, Снурніцин, Сміян, Гулько, Антюх, Михайленко, Хлань.

Перебіг поєдинку

Початок зустрічі пройшов у середньому темпі. Команди по черзі контролювали м’яч, щоправда робили це переважно у середині поля. Перший небезпечний момент «Шахтар» створив на 12-й хвилині. Голкіпер «Зорі» перевів на кутовий потужний удар Криськіва. А після подачі з кута поля Бондаренко підібрав відскок від Траоре і відкрив рахунок. Після голу «Шахтар» віддав ініціативу. «Зоря» тримала м’яч на половині поля суперника, але гострих моментів не створювала. Наприкінці першого тайму активність «Зорі» принесла результат. У компенсований час Кирюханцев біля дальньої штанги ударом головою замкнув подачу Данченка з правого флангу.

На першій хвилині другого тайму «Зоря» вийшла вперед. Булеца замкнув простріл Кирюханцева з лівого флангу. «Шахтар» міг відігратись вже у наступній своїй атаці, але удар Сікана парирував голкіпер «Зорі». На 64-й хвилині господарі все ж зрівняли рахунок. Мудрик протягнув м’яч по лівому флангу і віддав назад у центр. Два гравця «Шахтаря» проскочили повз м’яч, а от Бондар влучно пробив у правий нижній кут.

«Гірники» намагались вирвати перемогу. На 82-й хвилині Мацапура потягнув удар Сікана з близької відстані. Через 5 хвилин подача Тейлора ледь не залетіла у ворота «Зорі». У компенсований час Мацапура якимось дивом встиг зреагувати на удар Петряка. А на останніх секундах голкіпер «Зорі» ще раз врятував свою команду, з-під поперечини діставши удар Бондаренка.

• Шахтар — Зоря 2:2 (Бондаренко, 13, Бондар, 64 – Кирюханцев, 45+1, Булеца, 46).

«Шахтар» не скористався осічкою лідера УПЛ. Між «гірниками» і СК «Дніпро-1» збереглась відстань у п’ять очок. «Зоря» втримала третю позицію.

Раніше Інформатор розповідав про розвиток подій у матчі «Ворскла» - СК «Дніпро-1». Також ми повідомляли про перебіг поєдинків дванадцятого туру Української Прем’єр-ліги.