«Зоря» в меншості поступилася «Олімпіку», львівське дербі завершилося внічию

Команди Прем'єр-ліги зіграли пропущені раніше матчі.

«Олімпік» здобув першу перемогу під керівництвом Юрія Калитвинцева. «Рух» відіграв пропущений м'яч, але не зміг дотиснути суперника, який залишився вдесятьох.

Про перебіг подій в матчах Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У середу, 28 квітня, відбулися два матчі Української Прем'єр-ліги. Команди закривають «борги» і проводять поєдинки, перенесені з тієї чи іншої причини. У Чернігові «Олімпік» приймав «Зорю». У неділю, 25 квітня, команди вже зустрічалися між собою в поєдинку 23-го туру.Тоді з рахунком 2: 1 перемогу здобула «Зоря».

Перший небезпечний удар по воротах завдали футболісти «Зорі». На 7-й хвилині Кочергін з лівого краю штрафного пробив у ближній кут. Воротар «Олімпіка» Кичак закрив кут і перевів м'яч на кутовий. «Олімпік» відповів своїм моментом на 12-й хвилині. Після подачі кутового з лівого флангу Векляк з лінії воротарського пробив головою, але голкіпер «Зорі» Василь встиг зреагувати і відбив м'яч практично на лінії воріт.

На 23-й хвилині «Зоря» забила м'яч. Кичак спершу відбив удар Кочергіна, потім добивання Луньова, а ось перешкодити Громову голкіпер вже не зміг. Однак після перегляду повтору арбітр взяття воріт відмінив, зафіксувавши порушення правил зі сторони Луньова.

Василь вийшов на перехоплення, зіграв у м'яч, але при цьому зачепив Каргбо і завдав гравцеві «Олімпіка» серйозної травми. Арбітр подивився повтор епізоду і на 32-й хвилині видалив воротаря «Зорі» з поля. Також червону картку отримав помічник головного тренера «Зорі» Сергій Попов. Каргбо покинув стадіон на кареті швидкої допомоги (за попередньою інформацією у форварда «Олімпіка» подвійний перелом ноги), а замість нього на поле вийшов Чогадзе. У свою чергу «Зорі» довелося знімати з гри Луньова, щоб Шевченко посів місце Василя у воротах. На 41-й хвилині Шевченко вступив в гру і виручив свою команду, відбивши удар Тейшейри з середньої дистанції.

«Олімпік» забив на 53-й хвилині. Лебеденко з лівого краю штрафного, від лицьової лінії, віддав назад, а Бабенко точно пробив в правий кут. Через чотири хвилини Тейшейра відразу завдав удару в ближній кут, але Шевченко в стрибку відбив м'яч. Господарі продовжили атакувати, і на 60-й хвилині Шевченко переклав на кутовий удар Чогадзе під поперечину. На 68-й хвилині Нкенг відібрав м'яч у Абу Ханни і вийшов один на один. Зблизившись з воротами Нкенг пробив, а Шевченко парирував удар, знову отримавши «Зорю».

На 71-й хвилині Тейшейра уникнув офсайду, увійшов у штрафну, на замаху прибрав захисника і сильним ударом в ближній кут зробив чет 2: 0. Чергова швидка атака гостей завершилася ударом Нкенга - Шевченко знову на висоті. На другій компенсованій хвилині «Зоря» відіграла один м'яч. Сайядманеш прорвався до воріт «Олімпіка» і перекинув Кичака, який вийшов на перехоплення. Через кілька секунд пролунав фінальний свисток, який зафіксував перемогу «Олімпіка».

У львівському дербі зійшлися «Львів» та «Рух». В регіоні пом'якшили карантинні обмеження і на матч допустили уболівальників. На 5-й хвилині «Львів» подав кутовий з правого флангу, Міхобі замикав дальню штангу, але на шляху м'яча став воротар «Руху» Бандура. На 17-й хвилині Ренан виходив один на один, але забарився і дозволив наздогнати його захиснику вибити м'яч.

На 23-й хвилині після розіграшу кутового і подачі в штрафну з лівого флангу «Рух» забив. Однак при цьому Стаменкович порушив правила в боротьбі з Міхобі, і арбітр взяття воріт не зарахував. А на 33-й хвилині «Львів» вийшов вперед і зробив це за всіма правилами. Ернест втік від суперника, увійшов у штрафну та відправив м'яча у правий нижній кут.

На 53-й хвилині Бусько в своєму штрафному зіграв рукою. Арбітр без вагань і допомоги VAR призначив пенальті у ворота «Львова». Кондраков дочекався, коли воротар почне валитися в кут і, пробивши в протилежну сторону, зрівняв рахунок. Біда не приходить одна. На 57-й хвилині Міхобі заробив друге попередження і, побачивши перед собою червону картку, покинув межі поля. Так за кілька хвилин «Львів» пропустив і залишився в меншості, серйозно ускладнивши своє становище.

«Рух» не поспішав стрімголов кидатися в атаку, а вважав за краще методично тиснути на оборону «Львова», сподіваючись намацати слабке місце. Але гравці «Львова» не залишали спроб забити переможний м'яч. В результаті глядачі голів більше не побачили, а нічийний результат, схоже, влаштував обидві команди.

• «Олімпік» - «Зоря» 2: 1 (Бабенко, 53, Тейшейра, 71 - Сайядманеш, 90 + 2);
  • «Львів» - «Рух» 1: 1 (Ернест, 33 - Кондраков, 54 (з пен.)).

Матчі 24-го туру УПЛ відбудуться 1 і 2-го травня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результат півфінального матчу Ліги чемпіонів «Реал» -«Челсі»,про дострокове чемпіонство «Динамо»,а також про матчі баскетбольної Суперліги і про завоювання «Донбасом» звання чемпіона України з хокею.