«Зоря» програла чемпіону Норвегії, «Бетіс» і «Селтік» влаштували гольову перестрілку - результати матчів Ліги Європи і Ліги конференцій

«Зоря» почала свій шлях у Лізі конференцій з поразки.

«Буде-Глимт» на своєму полі забив у ворота «Зорі» три м'ячі. У матчі суперників українського клубу по групі «Рома» розгромила ЦСКА (Софія).

Про результати матчів групового етапу Ліги Європи і Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У четвер, 16 вересня, відбулися матчі першого туру групового раунду розіграшу Ліги Європи і Ліги Конференцій сезону 2021/22. У Лізі Європи Україна не представлена, а в Лізі конференцій свій перший матч провела луганська «Зоря». Суперником українського клубу став чемпіон Норвегії «Буді-Глимт». На штучний газон стадіону «Аспміра» команди вийшли в таких складах:

Буді-Глимт: Хайкін, Сампстед, Моє, Лод і Бьоркан, Брустад-Фет, Берг, Сальтнес, Сольбаккен, Пеллегріно, Ботхейм.

Запасні: Смітс, Хейбротен, Ветлесен, Конрадса, Моберг, Хаген, Нордос, Квиле,Пернамбуко, Мугіша, Коомсон.

Зоря: Мацапура, Хомченовський, Вернидуб, Цвек, Снурніцин, Назарин, Булеца, Кочергін, Аллахьяр, Кабан, Громов.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Луньов, Гладкий, Імереков, Фаворов, Овусу, Крістіан, Жуніньо, Алефіренко.

Господарі активно розпочали поєдинок. На 3-й хвилині Сольбаккен ударом з-за меж штрафного перевірив надійність Мацапури. «Зоря» відповіла ударом Кабаєва значно вище воріт.

«Буде-Глимт» провів ще кілька атак. «Зоря» стартовий натиск господарів витримала і перемістила гру в центр поля. Під кінець 25-ї хвилини Кабан забарився з ударом і заробив лише кутовий. Через 2 хвилини Хомченовський з дальньої дистанції пробив поруч з лівою штангою.

Гравці «Буді-Глимту» також не соромилися бити з далеких дистанцій. Так на 42-й хвилині Берг відправив м'яч на трибуни за воротами Мацапури. В цілому перший тайм не ряснів моментами і цілком закономірно закінчився нульовою нічиєю.

На третій хвилині другого тайму господарі відкрили рахунок. Після подачі кутового з лівого флангу Сальтнес виграв верхову боротьбу і головою переправив м'яч у сітку. А через хвилину «Зоря» пропустила вдруге. Сольбаккен отримав м'яч на лінії штрафного і другим дотиком увігнав ігровий снаряд під поперечину.

Але на цьому неприємності «Зорі» не закінчилися, причому начудили самі воротар і захисники. На 60-й хвилині гри Пеллегріно перехопив м'яч на фланзі і від лівої межі штрафної перекинув вийшов з воріт Мацапура.

«Буде-Глимт» продовжував атакувати і наносити небезпечні удари. На 69-й хвилині Сальтнес зліва увійшов до штрафної і потрапив в ближню штангу.

«Зоря» все ж змогла провести гол престижу. На першій компенсованій хвилині Громов вийшов один на один з Хайкіним і перекинув воротаря норвезького клубу.

• Карабах - Базель 0: 0.

Матчі другого туру групового етапу Ліги Європи і Ліги конференцій відбудуться 30 вересня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів «Динамо» - «Бенфіка» і «Шериф» -«Шахтар»,а також про результати поєдинків першого туру Ліги чемпіонів.