"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
У кліпі вперше разом із Муаядом з’являються музиканти, а особливої символіки образу артиста додає нагорода переможця шоу «Співають всі!», яку він уперше демонструє публічно саме в цій відеороботі.
Енергетики змогли стабілізувати ситуацію
Енергетикам вдалося провести технічні роботи у Києві. Жителі столиці повертаються до графіків стабілізаційних відключень. Їх зможуть дотримуватись у разі, якщо не буде нових атак.
Про це повідомили у ДТЕК. Графіки стабілізаційних відключень розміщені на сайті.
"Київ повертається до графіків стабілізаційних відключень Спільними зусиллями енергетикам вдалося провести технічні роботи, які дозволили стабілізувати ситуацію в Києві. 30 грудня, повертаємось до графіків стабілізаційних відключень. Зможемо їх дотримуватись у разі, якщо не буде нових атак", - йдеться у повідомленні.

Станом на 30 грудня в енергосистемі дефіцит потужності знаходиться на тому ж рівні, що і до десятої масованої ракетної атаки росіян. Завдяки професійним діям диспетчерського центру "Укренерго" наслідки пошкоджень мали значно менший вплив на роботу енергосистеми, ніж того очікував ворог. Енергосистема у плановому режимі відновлює нормальну роботу. Продовжується набір потужності генерацією. Водночас внаслідок влучань у деякі енергооб’єкти складною залишається ситуація у південному та східному регіонах. Ремонтні бригади працюють над усуненням пошкоджень. До всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до необхідності застосування аварійних відключень.
Нагадаємо, Зеленський звернувся до українців після масштабного ракетного обстрілу. Крім того, Єрмак назвав умову за якої Україна готова припинити війну.
Також Інформатор писав, що окупанти використовують «свіжі» ракети Х-101 для масованих обстрілів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.