У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Якщо у Києві світло є менше 4 годин на добу, телефонуйте у ДТЕК
Перше що треба зробити під час відключення світла – вимкнути усю техніку та освітлення у будинку. Про це повідомив гендиректор субхолдингу ДТЕК D.Solutions (Yasno) Сергій Коваленко на своїй сторінці у Facebook.
“Ми в YASNO писали: коли відключили світло, вимкніть усю техніку і освітлення. Це потрібно робити, щоб при підключенні не створювати значних стрибків навантаження. Та й для того, щоб світло в кімнаті не розбудило вас вночі, - написав Сергій Коваленко, - Я ось учора забув про це. Прокинувся о 4 ранку, коли ввімкулась лампа в кімнаті. Не повторюйте мою помилку. Хоча завдяки цьому з самого ранку встигнув переробити багато домашніх справ. Встиг навіть прогулятися зранку з фотоапаратом. Подивитися, як прокидається місто. Приємно спостерігати як швидко наш бізнес оговтується. Відкриваються магазини, працюють кав‘ярні зі світлом, і коли його нема. Звісно, події цього тижня стрес для будь-якого підприємця, але нас таким не здолати! Ми багато говорим про оселі, але треба розуміти, що у бізнесу теж величезна проблема. Це подвійний удар по нам всім”.
Сергій Коваленко, вважає, що Київ незабаром повернеться хоча би до стабілізаційних відключень за графіком. Перше. Якщо у вас за останню добу не було хоча б 4 години зі світлом, напишіть до ДТЕК Київські електромережі, де допоможуть вам розібратися, в чому проблема по вашій адресі. Відповідь можуть дати не одразу, бо потрібен час розібратися, що сталось конкретно у вас
“А проблеми можуть бути різними. Серед них - відмова автоматики. Зараз є значна кількість будинків, де телемеханіка не спрацьовує через велику кількості вимкнень/увімкнень. Аварійним бригадам колег доводиться виїжджати та підключати такі будинку вручну. А це займає багато часу”, - написав Сергій Коваленко.
Російські окупанти своїми ракетними атаками значно пошкодили енергетичну мережу України. Ситуація може ще більше ускладнитися, якщо будуть наступні удари. Українців просять мати вдома запас води, їжі, а також резервні джерела живлення — генератор або акумуляторні батареї. Пошкодження енергетичної мережі досить суттєві і це ускладнює проходження зимового сезону, не кажучи вже про ризики додаткових атак, які продовжують бути актуальними і можуть статися кожного дня. Зараз вся енергетична галузь сфокусована на якомога швидшому відновленні мереж, щоб дати змогу нашій генерації працювати на повну потужність і транспортувати цю електрику до споживачів. Це дозволить перейти від складного режиму, коли в нас є непередбачувані аварійні відключення на додачу до планових. Передбачити, куди окупанти атакуватимуть наступного разу – неможливо. Українцям треба бути готовими до аварійних відключень.
Раніше Інформатор повідомляв, чи варто очікувати підвищення цін за електроенергію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.