Що треба зробити, коли вимкнули світло: роз'яснення від Yasno

Якщо у Києві світло є менше 4 годин на добу, телефонуйте у ДТЕК

Що треба зробити, коли вимкнули світло: роз'яснення від Yasno
Електроенергію варто використовувати ощадливо

Перше що треба зробити під час відключення світла – вимкнути усю техніку та освітлення у будинку. Про це повідомив гендиректор субхолдингу ДТЕК D.Solutions (Yasno) Сергій Коваленко на своїй сторінці у Facebook.

“Ми в YASNO писали: коли відключили світло, вимкніть усю техніку і освітлення. Це потрібно робити, щоб при підключенні не створювати значних стрибків навантаження. Та й для того, щоб світло в кімнаті не розбудило вас вночі, - написав Сергій Коваленко, - Я ось учора забув про це. Прокинувся о 4 ранку, коли ввімкулась лампа в кімнаті. Не повторюйте мою помилку. Хоча завдяки цьому з самого ранку встигнув переробити багато домашніх справ. Встиг навіть прогулятися зранку з фотоапаратом. Подивитися, як прокидається місто. Приємно спостерігати як швидко наш бізнес оговтується. Відкриваються магазини, працюють кав‘ярні зі світлом, і коли його нема. Звісно, події цього тижня стрес для будь-якого підприємця, але нас таким не здолати! Ми багато говорим про оселі, але треба розуміти, що у бізнесу теж величезна проблема. Це подвійний удар по нам всім”.

Сергій Коваленко, вважає, що Київ незабаром повернеться хоча би до стабілізаційних відключень за графіком. Перше. Якщо у вас за останню добу не було хоча б 4 години зі світлом, напишіть до ДТЕК Київські електромережі, де допоможуть вам розібратися, в чому проблема по вашій адресі. Відповідь можуть дати не одразу, бо потрібен час розібратися, що сталось конкретно у вас

“А проблеми можуть бути різними. Серед них - відмова автоматики. Зараз є значна кількість будинків, де телемеханіка не спрацьовує через велику кількості вимкнень/увімкнень. Аварійним бригадам колег доводиться виїжджати та підключати такі будинку вручну. А це займає багато часу”, - написав Сергій Коваленко.

Українців попереджають про складну ситуацію зі світлом

Російські окупанти своїми ракетними атаками значно пошкодили енергетичну мережу України. Ситуація може ще більше ускладнитися, якщо будуть наступні удари. Українців просять мати вдома запас води, їжі, а також резервні джерела живлення — генератор або акумуляторні батареї. Пошкодження енергетичної мережі досить суттєві і це ускладнює проходження зимового сезону, не кажучи вже про ризики додаткових атак, які продовжують бути актуальними і можуть статися кожного дня. Зараз вся енергетична галузь сфокусована на якомога швидшому відновленні мереж, щоб дати змогу нашій генерації працювати на повну потужність і транспортувати цю електрику до споживачів. Це дозволить перейти від складного режиму, коли в нас є непередбачувані аварійні відключення на додачу до планових. Передбачити, куди окупанти атакуватимуть наступного разу – неможливо. Українцям треба бути готовими до аварійних відключень. 

Раніше Інформатор повідомляв, чи варто очікувати підвищення цін за електроенергію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube