Знайдено жінок, які п'ють найбільше за всіх у цивілізованому світі

Читать на русском

Зазвичай любительки спиртних напоїв виглядають старшими за свій дійсний вік

Читать на русском
Жінка та алкоголь
Відомо, що жіночий алкоголізм небезпечніший за чоловічий

Зазвичай любительки спиртних напоїв виглядають старшими за свій дійсний вік

Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) порівняла споживання обсягу спиртних напоїв у тридцяти трьох країнах. Як з'ясувалося, британські жінки найбільш у світі зловживають алкоголем.

Великобританія посіла перше місце у світовому рейтингу пияцтва серед жінок. 26% британок мінімум щомісяця за прийом вживають шість порцій алкоголю. Так само роблять і 45% чоловіків-британців, пише Тheguardian

Якщо брати все населення загалом, то найбільшу кількість алкогольних напоїв випивають жителі Данії та Румунії. Третє місце у цьому рейтингу ділять Люксембург та Велика Британія.

"Уряду вкрай необхідно вжити заходів, які, як ми знаємо, зменшать шкоду від алкоголю та врятують життя, такі як належний контроль над маркетингом алкоголю, запровадження мінімальних цін за одиницю продукції в Англії, як ми вже маємо в Шотландії та Уельсі, та чіткіша маркування алкоголю", - сказав Лікар Річард Пайпер, виконавчий директор Alcohol Change UK.

У звіті ОЕСР також показано, що дорослі у Великій Британії частіше говорять, що курять вейпи, ніж в інших країнах, але рівень куріння у них нижчий за середній. Тільки 12,7% на даний час курять у Великій Британії, порівняно із середнім показником по ОЕСР, рівним 16%. Проте майже кожен 20-й дорослий (4,9%) заявив, що регулярно курить електронні сигарети порівняно із середнім показником 3,2%.

Також відомо, що Великобританія витрачає більше на охорону здоров'я, ніж порівняні країни, але має менше лікарняних ліжок та діагностичних інструментів і менше платить медсестрам. Великобританія витрачає на "ресурси системи охорони здоров'я" більшу, ніж у середньому, частку ВВП - 2022 року на охорону здоров'я буде витрачено близько 11,3% ВВП. Лише п'ять країн витрачають більше: США, Німеччина, Франція, Японія та Австрія.

"Національна служба охорони здоров'я витрачає гроші, але не в потрібних місцях, наприклад, мільярди на агентства, а не на оцінку постійного персоналу", - поділилася Професор Нікола Рейнджер, головна медсестра Королівського коледжу медсестер.

У свою чергу, представник Міністерства охорони здоров'я та соціального забезпечення, заявив: "У цьому звіті використовуються дані за 2021 рік, і з того часу ми досягли значного прогресу у збільшенні кількості ліжок та діагностичних можливостей".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.