Знахабніли та догрались: Юрій Ігнат розповів подробиці знищення російських винищувачів Су-34

Читать на русском

Росіяни невдало ризикнули та підлетіли занадто близько аби скинути КАБ глибше на оборонні рубежі ЗСУ

Читать на русском
Юрій Ігнат, Су-34, винищувач
Юрій Ігнат розповів про операцію українських військових проти російських літаків Су-34

Росіяни невдало ризикнули та підлетіли занадто близько аби скинути КАБ глибше на оборонні рубежі ЗСУ

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів подробиці збиття трьох російських винищувачів Су-34. Він відзначив, що російські військові почали все частіше підлітати ближче до українських позицій, аби скинути КАб-500 на більшу глибину оборони українських військ. Саме цей ризик коштував російським військовим життя.

Про це він розповів в ефірі "Українського радіо". За словами полковника, українські військові застали російських пілотів Су-34 зненацька, а операція відбулась доволі швидко та мала успіх.

"Росіяни знахабніли, підлетіли ближче, намагалися вдарити керованими авіабомбами на більшу глибину оборони наших військ", - розповів Юрій Ігнат.

Він також відзначив, що КАБ-500 можуть летіти на 20-25 км. Однак, якщо пілот хоче завдати удару вглиб оборони, то він може підлетіти ближче. Саме це і зробили росіяни.

"Вони ризикнули невдало. Сподіваємося, таких ризиків окупанти робитимуть більше", - зазначив речник.

За його словами, окупанти робили подібні маневри біля острова Зміїний. Також схожі помилки вони зробили у небі над Брянською областю.

"Їх нічого не навчила брянська історія, одеські історії, де були теж перехоплені і "Су-24", і "Су-35. Відразу три "жирних" цілі українські військові знищували на початку російської агресії, коли ворог поводив себе нахабно, залітаючи фактично над українськими містами", - резюмував речник ПС ЗСУ.

Ігнат розповів про модернізацію української ППО

Речник ПС ЗСУ на початку листопада зазначав, що українські інженери успішно модернізували радянські зенітні ракетні комплекси Бук-М1. Вони їх адаптували під американські ракети. Це мало б зміцнити сили протиповітряної оборони України. Ці системи добре себе проявили та показали ефективність на американських полігонах. Ігнат також пояснив, що через відсутність російського виробництва ракет для Бук-М1 та С-300, Україна розпочала інтеграцію радянської техніки з американською. Він також зазначив потребу у великій кількості таких модернізованих систем, а також у системах HAWK, які, він вважає хоч і застарілими, але й ефективними після модернізації.

Юрій Ігнат також підкреслив, що передані винищувачі F-16 треба буде додатково модернізувати задля того, аби ефективно протистояти російським літакам. Попри те, що росія ще не пустила в дію всі свої винищувачі на війні, ті які вона використовує на фронті: Су-35 та Су-34, мають певні технологічні переваги над американськими взірцями.

"Треба ці літаки буде модернізовувати, тому що ми протистоїмо серйозній "машині". Російська авіація - це близько 1,5 тисячі бойових літаків, які є в складі (армії - ред.) рф... Таким чином вони мають технологічні літаки Су-35, Су-34. Потрібно, щоб F-16 не уступав по параметрах", - зазначив Ігнат.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.