«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
«Кліп на композицію ми знімали у Варшаві. Для мене це був дуже цікавий досвід. Правила електронної сцени кардинально інші, ніж у рок-музиці. Але ми отримали дуже гарні відгуки», – розповіла Юлія Саніна.
Росіяни невдало ризикнули та підлетіли занадто близько аби скинути КАБ глибше на оборонні рубежі ЗСУ
Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів подробиці збиття трьох російських винищувачів Су-34. Він відзначив, що російські військові почали все частіше підлітати ближче до українських позицій, аби скинути КАб-500 на більшу глибину оборони українських військ. Саме цей ризик коштував російським військовим життя.
Про це він розповів в ефірі "Українського радіо". За словами полковника, українські військові застали російських пілотів Су-34 зненацька, а операція відбулась доволі швидко та мала успіх.
"Росіяни знахабніли, підлетіли ближче, намагалися вдарити керованими авіабомбами на більшу глибину оборони наших військ", - розповів Юрій Ігнат.
Він також відзначив, що КАБ-500 можуть летіти на 20-25 км. Однак, якщо пілот хоче завдати удару вглиб оборони, то він може підлетіти ближче. Саме це і зробили росіяни.
"Вони ризикнули невдало. Сподіваємося, таких ризиків окупанти робитимуть більше", - зазначив речник.
За його словами, окупанти робили подібні маневри біля острова Зміїний. Також схожі помилки вони зробили у небі над Брянською областю.
"Їх нічого не навчила брянська історія, одеські історії, де були теж перехоплені і "Су-24", і "Су-35. Відразу три "жирних" цілі українські військові знищували на початку російської агресії, коли ворог поводив себе нахабно, залітаючи фактично над українськими містами", - резюмував речник ПС ЗСУ.
Речник ПС ЗСУ на початку листопада зазначав, що українські інженери успішно модернізували радянські зенітні ракетні комплекси Бук-М1. Вони їх адаптували під американські ракети. Це мало б зміцнити сили протиповітряної оборони України. Ці системи добре себе проявили та показали ефективність на американських полігонах. Ігнат також пояснив, що через відсутність російського виробництва ракет для Бук-М1 та С-300, Україна розпочала інтеграцію радянської техніки з американською. Він також зазначив потребу у великій кількості таких модернізованих систем, а також у системах HAWK, які, він вважає хоч і застарілими, але й ефективними після модернізації.
Юрій Ігнат також підкреслив, що передані винищувачі F-16 треба буде додатково модернізувати задля того, аби ефективно протистояти російським літакам. Попри те, що росія ще не пустила в дію всі свої винищувачі на війні, ті які вона використовує на фронті: Су-35 та Су-34, мають певні технологічні переваги над американськими взірцями.
"Треба ці літаки буде модернізовувати, тому що ми протистоїмо серйозній "машині". Російська авіація - це близько 1,5 тисячі бойових літаків, які є в складі (армії - ред.) рф... Таким чином вони мають технологічні літаки Су-35, Су-34. Потрібно, щоб F-16 не уступав по параметрах", - зазначив Ігнат.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.