Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Найбільше збитків Європі завдали повені
Стихійні лиха, спричинені зміною клімату, коштували Європі за останні чотири десятиліття приблизно 500 млрд євро. Дані Європейського агентства з навколишнього середовища показують, що найбільше постраждали Німеччина, Франція та Італія.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Guardian.
Так, за період з 1980 по 2020 рік від стихійного лиха померли від 90 до 142 тисяч людей. Більшість з них загинули через сильну спеку.
Найбільше збитків Європі завдали повені – на їхню частку припадає до 44 % втрат, на другому місці урагани – до 39 %.
Загалом за 40 років через зміну клімату Європа втратила від 450 до 520 мільярдів євро. Швейцарія, Словенія та Франція мали найбільші втрати на душу населення, а найбільших втрат за площею зазнали Швейцарія, Німеччина та Італія.
Дані, опубліковані Європейським агентством з навколишнього середовища, не показують чіткого співвідношення між впливом кліматичної кризи та зростанням збитків за десятиліття. Це пов'язано з тим, що економічні наслідки зазвичай викликані кількома подіями: понад 60% матеріальних втрат були причиною лише 3% погодних явищ за той період. Крім того, природні катаклізми можуть статися будь-де і значно змінити результати.
«Немає чіткої закономірності у виникненні екстремальних погодних подій. Вони все ще значною мірою випадкові. Але адаптація до них продовжується і має значний вплив», – розповів один із авторів дослідження Вутер Ванневвіль.
За його словами, той факт, що економічні втрати не зростають помітно, не має заспокоювати людей.
«Ми не помічаємо тенденції, не тому, що зміна клімату нереальна. Причина в тому, що відбувається значна протидія кліматичній кризі. Дедалі все більше країн впроваджують адаптивні стратегії», – зазначив Вутер.
Нагадаємо, за останні 10 років стихійні лиха, спричинені зміною клімату, забрали життя понад 400 тисяч людей у всьому світі.
Крім того, ЄС розробив масштабний план боротьби зі зміною клімату.
Також Інформатор писав, що Україна посилить свою участь у глобальній боротьбі зі зміною клімату.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.