ЗМІ: генеральний директор Activision Blizzard Боббі Котик втратить свою посаду, коли угода з Microsoft закриється

Читать на русском

Інформацію підтвердили кілька відомих видань

Читать на русском
ЗМІ: генеральний директор Activision Blizzard Боббі Котик втратить свою посаду, коли угода з Microsoft закриється

Інформацію підтвердили кілька відомих видань

Боббі Котик, який став не лише частиною, а й центром деяких скандалів Activision Blizzard, втратить роботу після того, як закриється угода з Microsoft.

Про це повідомляє The Wall Street Journal та Bloomberg, – передає Інформатор.

Угода про покупку Activision Blizzard компанією Microsoft викликала чимало обговорень. Одним із них стало те, що буде з Боббі Котиком, якщо покупка таки відбудеться. Річ у тому, що сам чинний генеральний директор компанії звинувачувався не тільки в тому, що заплющував очі на неналежні дії своїх співробітників, а й сам був помічений за такими.

Джерела The Wall Street Journal повідомляють, що компанії вже обопільно вирішили, що Котик залишить посаду, коли угоди набудуть чинності. Очікується закриття операції на 68,7 млрд доларів у 2023-му році.

Офіційних заяв щодо відходу Котика поки що не було, але інформацію підтвердило видання Bloomberg, посилаючись на власні джерела. Цікаво й те, що у разі звільнення він все одно має отримати близько 293 млн доларів, згідно зі звітом акціонерів від червня 2021-го року.

Окремо Bloomberg зазначає, що скандали навколо Activision Blizzard справді вплинули на угоду. Щобільше, сам Боббі Котик спочатку не хотів продавати компанію, а пізніше намагався знайти того, хто запропонує більше грошей, ніж Microsoft. Інші члени ради директорів за підсумками просто його не підтримали.

Боббі Котик обіймає посаду гендиректора компанії з 1991 року. Тоді він разом із діловими партнерами купив 25% акцій компанії, яка тоді була на межі банкрутства та називалася Mediagenic. Що стосується продажу Microsoft, то угоду ще перевірятимуть антимонопольні регулятори.

Нагадаємо, що за даними Bloomberg, Microsoft збирається зробити частину франшиз Activision Blizzard ексклюзивом Xbox та PC.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.