Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Інформацію підтвердили кілька відомих видань
Боббі Котик, який став не лише частиною, а й центром деяких скандалів Activision Blizzard, втратить роботу після того, як закриється угода з Microsoft.
Про це повідомляє The Wall Street Journal та Bloomberg, – передає Інформатор.
Угода про покупку Activision Blizzard компанією Microsoft викликала чимало обговорень. Одним із них стало те, що буде з Боббі Котиком, якщо покупка таки відбудеться. Річ у тому, що сам чинний генеральний директор компанії звинувачувався не тільки в тому, що заплющував очі на неналежні дії своїх співробітників, а й сам був помічений за такими.
Джерела The Wall Street Journal повідомляють, що компанії вже обопільно вирішили, що Котик залишить посаду, коли угоди набудуть чинності. Очікується закриття операції на 68,7 млрд доларів у 2023-му році.
Офіційних заяв щодо відходу Котика поки що не було, але інформацію підтвердило видання Bloomberg, посилаючись на власні джерела. Цікаво й те, що у разі звільнення він все одно має отримати близько 293 млн доларів, згідно зі звітом акціонерів від червня 2021-го року.
Окремо Bloomberg зазначає, що скандали навколо Activision Blizzard справді вплинули на угоду. Щобільше, сам Боббі Котик спочатку не хотів продавати компанію, а пізніше намагався знайти того, хто запропонує більше грошей, ніж Microsoft. Інші члени ради директорів за підсумками просто його не підтримали.
Боббі Котик обіймає посаду гендиректора компанії з 1991 року. Тоді він разом із діловими партнерами купив 25% акцій компанії, яка тоді була на межі банкрутства та називалася Mediagenic. Що стосується продажу Microsoft, то угоду ще перевірятимуть антимонопольні регулятори.
Нагадаємо, що за даними Bloomberg, Microsoft збирається зробити частину франшиз Activision Blizzard ексклюзивом Xbox та PC.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.