Барса та ще три клуби вийшли у плей-оф: огляд 5 туру Ліги чемпіонів

Матчі пройшли у чотирьох групах

Барселона
Барселона святкує переможний м'яч у матчі з Порту Фото: Gettyimages.com

У вівторок, 28 листопада, у Лізі чемпіонів відбулись матчі п’ятого туру групового етапу. Поєдинки зіграли команди груп E, F, G та H. Шахтар переміг Антверпен і забезпечив собі євровесну.

Барселона, Атлетіко, Лаціо та дортмундська Боруссія вже можуть готуватись до матчів плей-оф Ліги чемпіонів. Ці команди стали учасниками 1/8 фіналу після п’яти турів.

Група E

У матчі Лаціо – Селтік все вирішилось під завісу матчу. Нападник господарів Чіро Іммобіле відзначився дублем на 82-й та 85-й хвилинах і приніс своїй команді перемогу.

Трохи не пощастило Фейєнорду. Два з трьох забитих Атлетіко м’ячів стали результатами автоголів гравців Фейєнорда. Але – рахунок на табло і в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів прямує мадридський клуб.

• Лаціо – Селтік 2:0;
    Голи: Іммобіле, 82, 85.
  • Фейєнорд – Атлетіко 1:3;
    Голи: Віффер, 77 – Гертрейда, 14 (автогол), Ермосо, 57, Хіменес, 81 (автогол).

Барса та ще три клуби вийшли у плей-оф: 5 тур Ліги чемпіонів 1

Група F

У матчі Мілана з Боруссією події розвивались швидко. Вже на початку зустрічі господарі заробили пенальті, але голкіпер Боруссії парирував удар Жиру. І вже у наступній атаці право пробити одинадцятиметровий заробили гості. Ройс не схибив, пробивши під ліву стійку.

Мілан відігрався на 38-й хвилині. Проте у другому таймі Боруссія забила двічі і стала першою командою групи F, яка вийшла у плей-оф.

У матчі проти ПСЖ Ньюкасл обрав захисну тактику і ледь не досяг успіху. Гості забили на 25-й хвилині і утримували перевагу майже до кінця матчу. Лише на 8-й компенсованій хвилині ПСЖ зміг врятуватися від поразки. У штрафному майданчику м’яч влучив у руку захиснику Ньюкасла і Мбаппе реалізував пенальті.

• Мілан – Боруссія Д 1:3;
    Голи: Чуквуезе, 38 – Ройс, 9 (пен), Байно-Гіттенс, 59, Адейємі, 69.
  • ПСЖ – Ньюкасл 1:1;
    Голи: Мбаппе, 90+8 – Ісак, 25.

Барса та ще три клуби вийшли у плей-оф: 5 тур Ліги чемпіонів 2

Група G

В цій групі учасники плей-оф були відомі вже після чотирьох турів. Манчестер Сіті та РБ Лейпциг розігрували між собою перше місце. Сіті нікуди не квапився і пішов на перерву програючи 0:2. У другому таймі чинний переможець Ліги чемпіонів прокинувся і зробив камбек. Переможний м’яч на 87-й хвилині забив Альварес.

Янг Бойз та Црвена Звезда визначали хто з цієї пари посяде третє місце. Швейцарці перемогли і у лютому зіграють у плей-оф Ліги Європи.

• Манчестер Сіті – РБ Лейпциг 3:2;
    Голи: Голанд, 54, Фоден, 70, Альварес, 87 – Опенда, 13, 33.
  • Янг Бойз – Црвена Звезда 2:0;
    Голи: Неділкович, 8 (автогол), Блюм, 30.

Барса та ще три клуби вийшли у плей-оф: 5 тур Ліги чемпіонів 3

Група H

Головна увага українських вболівальників була прикута до матчу Шахтаря проти Антверпена. "Гірники" відкрили рахунок на 12-й хвилині. Матвієнко ударом головою замкнув подачу зі штрафного. У другому таймі Азаров та Степаненко двічі перевірили на міць поперечину воріт Антверпена.

Шахтар втримав переможний рахунок і вже точно не опуститься нижче третього місця, що дає право зіграти у плей-оф Ліги Європи. А в разі перемоги над Порту в останньому турі вийде в 1/8 Ліги чемпіонів.

Барселона приймала Порту і пропустила першою. Втім вже через дві хвилини Канселу рахунок зрівняв. Ну а перемогу і разом з нею путівку у плей-оф каталонцям приніс гол Жоау Фелікса.

• Шахтар – Антверпен 1:0;
    Гол: Матвієнко, 12.
  • Барселона – Порту 2:1;
    Голи: Канселу, 32, Фелікс, 57 – Пепе, 30.

Барса та ще три клуби вийшли у плей-оф: 5 тур Ліги чемпіонів 4

Календар матчів

У середу, 29 листопада матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів пройдуть ще у чотирьох групах. Арсенал Олександра Зінченка зіграє з Лансом, Бенфіка Анатолія Трубіна прийматиме Інтер, а Реал Андрія Луніна зійдеться з Наполі.

• 19:45. Галатасарай – Манчестер Юнайтед;
  • 19:45. Севілья – ПСВ;
  • 22:00. Арсенал – Ланс;
  • 22:00. Баварія – Копенгаген;
  • 22:00. Бенфіка – Інтер;
  • 22:00. Брага – Уніон Берлін;
  • 22:00. Реал Мадрид – Наполі;
  • 22:00. Реал Сосьєдад – Зальцбург.