Зірка шоу Голос країни загубив папку з документами, які могли допомогти відкосити від армії: Мама дуже плакала

Співак Микита Ломакін зізнався, який стрес пережила його мати через проблеми артиста зі здоров'ям

Ломакін здоров'я
Молодий артист дав поради в сторіз

Зірковий уродженець тимчасово окупованого Криму, 26-річний співак Микита Ломакін, останнім часом став дуже активним в соцмережах. Напередодні він шокував, як до нього тоді ще неповнолітнього домагався путініст Філіп Кіркоров. А тепер учасник багатьох талант-шоу, зокрема 11-го сезону "Голосу країни", зробив зізнання про психічний та емоційний розлад, який в нього є вже тривалий час.

Про це Інформатор-Україна дізнався зі сторіз Ломакіна в його Instagram. Молодий артист опублікував великий сторітелінг, який назвав "Як я перетворив психічне відхилення у суперсилу".

Зізнання від Микити Ломакіна. Скриншоти: Instagram/nikitalomakinofficial
Зізнання від Микити Ломакіна. Скриншоти: Instagram/nikitalomakinofficial

За словами Ломакіна, який став відомим на шоу "Х-Фактор" в 15 років, в ньому живе дві особистості. Перша - може зробити щось геніальне та талановите. А друга - не здатно абсолютно ні на що і порою навіть не хоче жити. Микита зізнався підписникам, що він намагався зрозуміти, як ніколи не відчувати саме останню особистість та шукав для цього будь-які способи.

"А також зрозуміти, як завжди відчувати натхнення, завдяки якому в мене виходить те, за що мене люблять. Через це у віці 18-21 років я експериментував з деякими речовинами, намагаючись знайти вихід з темряви назавжди. Тоді я ще не знав, що в мене СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивності. - Ред.)", - розповів Ломакін.

Проблеми, за словами співака, почались в дитинстві. Він багато разів губив ключі від квартири, забував її зачиняти, вимикати світло та брати всі речі з собою. Під час запису відео про свій розлад, Микита розповів дещо про свою маму.

"Через це всі страждали. Наприклад, моя мама збирала мені документи, в мене була вегетосудинна дистонія (синдром, при якому порушується робота вегетативної нервової системи. - Ред.) і дуже низький тиск. Мабуть так і зараз є. Була така штука і мама мене постійно обслідувала і збирала документи, щоб потім, якщо що, від армії і так далі. На той час взагалі ніхто нічого не знав. Просто мама не хотіла, щоб я в армії вчився. І як тільки папка з документами потрапила мені в руки, я один раз до них торкнувся, я забув їх в тролейбусі і все. І вони зникли. І мама дуже плакала через це, бо вона років вісім водила мене і збирала ці папочки", - зробив зізнання Ломакін.

Втім з часом, запевнив Микита, він зміг не тільки прийняти свій психічний розлад, але й перетворити його на суперсилу. Мається на увазі те, що здебільшого люди зі СДУГ мислять нестандартно. Тому, зазначив Ломакін, багато голлівудських знаменитостей (Ченнінг Татум, Вілл Сміт, Джим Керрі та інші), мають цей розлад.

Поради від Микити Ломакіна

УВАГА!!! Це особисті поради від артиста. Якщо ви відчуваєте певні проблеми з фізичним та емоційним станом - зверніться до спеціалістів.

Мама не хотіла, щоб я в армії вчився: зірка Голосу країни розчарував рідну людину та зробив зізнання про здоров'я 2

Мама не хотіла, щоб я в армії вчився: зірка Голосу країни розчарував рідну людину та зробив зізнання про здоров'я 3

Мама не хотіла, щоб я в армії вчився: зірка Голосу країни розчарував рідну людину та зробив зізнання про здоров'я 4

Мама не хотіла, щоб я в армії вчився: зірка Голосу країни розчарував рідну людину та зробив зізнання про здоров'я 5

Про СДУГ

У Міжнародному класифікаторі хвороб 10-го перегляду СДУГ включено у п’яту главу "Психічні та поведінкові розлади" (F00-F99), до підрозділу "Розлади поведінки та емоцій, які починаються здебільшого в дитячому та підлітковому віці" (F90-F98), безпосередньо до групи "Гіперкінетичні розлади" (F90). Американська психіатрична асоціація віднесла цей розлад до групи нейророзвиткових розладів.

СДУГ є одним з найпоширеніших нейророзвиткових розладів, який має значний вплив на дітей, підлітків і дорослих у всьому світі. Визначений через такі симптоми, як неуважність, гіперактивність і імпульсивність, синдром викликає значні труднощі в соціальному, академічному та професійному функціонуванні. З урахуванням змінної поширеності СДУГ між країнами і в різний час, виникають дискусії щодо пере- та недодіагностики цього розладу. СДУГ не обмежується дитячим віком, а може зберігатися і в дорослому віці, впливаючи на людей протягом усього їхнього життя.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube