Один з найвідоміших шеф-кухарів розповів про скрутне дитинство, суворого батька та чому він вважає себе українцем
Шеф-кухар Володимир Ярославський став відомим завдяки телевізійний проєктам “Мастер Шеф” та його кар'єрі, як ресторатора. Проте мало хто знає, яким було його життя до до цієї популярності. Народився Володимир в Білорусі, де провів перші півроки свого життя, далі 5 років в Монголії у військовому містечку, а далі він багато років провів в рашці. Але батьки та бабуся були проукраїнськими:
“Родина вважала себе українцями. Ми переїхали в Україну, коли наступила Незалежність. Мені тоді було 15 років. Так само я себе вважаю українцем. Я ще правда повертався до рашки, але у 2014-му остаточно повернувся в Україну”.
Про це зірка розповів в авторській програмі Раміні Есхакзай. Про життя в росії в дорослому віці він згадує, що працювати було добре, але люди не подобались:
“Вони холодні і відчував себе одиноко. Хотів додому, бачив, що Україна вже розвивається і вирішив повернутися додому”
Заробляти Володимир почав ще з 16-ти років. Батько вчив сина цінувати гроші та організував податок:
“50 відсотків від заробітку мав сплачувати батькам за житло, за користування білизною, кухнею. А потім я трішки став більше заробляти і став податок 30 відсотків. Я дуже сварився з ним, ми не розуміли один одного. Батько дуже давив, а я був перший і старший. Ми жили дуже погано. Був такий час, що у мами було дві скорлупки, вона виливала в тісто і казала, що то ціле яйце. Я ж тоді і готувати почав, бо ми робили хліб. Я вимішував тісто”.
Коли Ярославському виповнилось 20 років він пішов з дому у самостійне життя.
“В мене вже була своя білизна, свої пательні. Я пішов, і до 25-ти років з батьком я взагалі не спілкувався. Він військовий і виховував досить жорстко. Перепадало ременем мені дуже часто за поведінку. Та з роками ми налагоджували стосунки. А тільки в 32 свої роки я згадав, що ми з братом та сестрою не знали, що їли батьки. Вони давали нам сосиски. Це переосмислення теж вплинуло на наше спілкування. До речі тато вчив мене української мови”.
З мамою ж у Володимира стосунки завжди були міцні. За словами шеф-кухарам, саме його мати родину підняла з бідності:
“Вона продала дачу під Полтавою та поїхала за кордон працювати. В Італії 10 років безвилазно збирала кошти, працюючи доглядальницею за похилими людьми”.
Проте й сам Володимир намагався заробітками своїми допомагати родині. Сьогодні мама так само за кордоном. Виїхати була вимушена на початку вторгнення.
“Мама вже хотіла присвятити себе дому, але поїхали з сестрою та її двома дітьми. Вони поїхали, бо малому не було трьох років, коли почалась велика війна і він почав заїкатися”.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатись на канал у Viber можна тут.