Жителів Ізраїлю закликають не відвідувати цьогоріч Умань та негайно виїхати з України

Читать на русском

Працівники посольства знаходяться не в Україні

Читать на русском
Жителів Ізраїлю закликають не відвідувати цьогоріч Умань та негайно виїхати з України

Працівники посольства знаходяться не в Україні

Через війну Міністерство закордонних справ Ізраїлю закликає своїх громадян утриматися від поїздок в Умань і негайно виїхати з України.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на посольство Ізраїлю в Україні

"У зв'язку з військовими діями в Україні МЗС Ізраїлю закликає громадян утриматися від відвідування України, включаючи місто Умань та його околиці. Рекомендуємо громадянам, які знаходяться в Україні, негайно залишити територію країни. В Україні зберігається небезпека ракетних ударів та повітряних атак по населених пунктах та цивільних об'єктах, у тому числі – у центрі та на заході країни", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що працівники посольства знаходяться не в Україні. У разі потреби вони не матимуть змоги надати консульську допомогу.

Нагадаємо, Україна через війну не може прийняти прочан на святкування Рош ха-Шана. Крім того, Ізраїль скасував додаткові обмеження для в'їзду українців.

Також Інформатор писав, що рф проплатила антиукраїнські мітинги в декількох містах Ізраїлю. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: 24 канал