«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Водночас ізраїльська громадськість здебільшого підтримує Україну
Влада росії проплатила антиукраїнські мітинги в декількох містах Ізраїлю. Демонстрації пройшли в Хайфі, Нетанії та перед посольством України в Ізраїлі.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter посольства України в Ізраїлю.
"Російська агресія проти України поширюється і на Ізраїль. Останнім часом, поряд з помітною пропагандистською атакою на соціальні мережі, ми стали свідками антиукраїнських демонстрацій, що фінансуються російським урядом. Демонстрації пройшли в Хайфі, Нетанії та перед посольством України в Ізраїлі", - йдеться в повідомленні.
Посол Євген Корнійчук зазначив, що це не викликає здивування, оскільки Росія зацікавлена в тому, щоб завести громадськість в оману.
"Попри організовані демонстрації, ізраїльська громадськість здебільшого підтримує Україну і виступає проти жорстоких атак Росії", - заявив він.
Також ми писали, що кремль використовує тему антисемітизму у своїй пропаганді, щоб очорнити Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.