Феєричний Мессі знов шокував вболівальників Інтер Маямі

Аргентинець оформив дубль у матчі проти Атланта Юнайтед

Ліонель Мессі
Ліонель Мессі та Роберт Тейлор забили по два м’ячі

Ліонель Мессі продовжує запалювати в МЛС. Перший матч аргентинця за Інтер Маямі побив рекорди на американському телебаченні. А у другому поєдинку за свій новий клуб аргентинець відзначився двома забитими м’ячами та результативною передачею.

У поєдинку Кубка північноамериканських ліг проти Атланта Юнайтед Месі відкрив рахунок вже на 8-й хвилині. Лео увірвався у карний майданчик і спочатку влучив у штангу, а вже потім добив м’яч у сітку.

Вдруге аргентинець відзначився на 22-й хвилині. Мессі ударом у правий нижній кут замкнув передачу з лівого флангу.

Ще до перерви Інтер Маямі забив втретє. Результативний удар на рахунку Роберта Тейлора. На 54-й хвилині Тейлор забив вдруге, скориставшись пасом Мессі.

У стартовому складі Інтер Маямі гру почав захисник збірної України Сергій Кривцов. Українця замінили разом із Серхіо Бускетсом на 73-й хвилині вже за рахунку 4:0. А Мессі залишив поле п’ятьма хвилинами пізніше.

Інтер Маямі з двома перемогами виграв свою групу Кубка північноамериканських ліг. Суперник команди по 1/16 фіналу визначиться пізніше.

Група 10
Група 10

Раніше Інформатор розповідав, про перебіг матчу кваліфікації Ліги чемпіонів СК Дніпро-1 - Панатінаїкос. Також ми повідомляли результати матчів жіночого ЧС-2023.