Жіночий ЧС-2023. Кінець ямайської казки та впевнена перемога Франції: визначились усі чвертьфінальні пари

На чемпіонський титул залишилось лише вісім претендентів

ЧС-2023
Запекла боротьба на ЧС-2023

На жіночому чемпіонаті світу з футболу в Австралії та Новій Зеландії двома матчами закінчилась стадія 1/8 фіналу. До збірних, які пройшли у чвертьфінал раніше, приєднались ще дві команди. Збірна Ямайки вперше пропустила і вилетіла, а Франція не мала проблем з Марокко.

Збірна Ямайки, напевно, стала головною сенсацією ЧС-2023. На груповій стадії команда зіграла внічию зі збірними Франції і Бразилії та з рахунком 1:0 перемогла збірну Панами. До того ж, за три матчі команда не пропустила жодного м’яча. Такий результат дозволив збірній Ямайки посісти друге місце та залишити за бортом мундіалю збірну Бразилії.

Матч Ямайки проти Колумбії пройшов у достатньо рівній боротьбі. Команди не поступались одна одній у жодному з компонентів гри. Втім Колумбія першою з усіх збірних змогла пробити голкіперку збірної Ямайки. Гол Усме на 51-й хвилині став вирішальним і приніс збірній Колумбії путівку у чвертьфінал.

• Колумбія — Ямайка 1:0;
    Гол: Усме, 51.

У матчі Франція – Марокко практично все вирішилось ще до середини першого тайму. Впродовж восьми хвилин збірна Франції тричі вразила ворота суперниць. Спочатку Кадідьяту Діані головою переправила у ворота збірної Марокко подачу з лівого флангу. Через 5 хвилин Кенза Далі дальнім ударом влучила у лівий нижній кут. А на 23-й хвилині Франція скористалась помилкою захисту збірної Марокко і Ежені Ле Соммер зробила рахунок 3:0.

Збірна Марокко нічого не могла вдіяти проти суперниць. Не допомогла африканській команді і потрійна заміна на 64-й хвилині. Більше того, на 70-й хвилині Ежені Ле Соммер ударом головою відправила у ворота збірної Марокко четвертий м’яч.

• Франція - Марокко 4:0;
    Голи: Діані, 15, Далі, 20, Ле Соммер, 23, 71.

Огляд матчу

Всі пари 1/4 фіналу

До чвертьфінальної стадії турніру прбились 5 європейських збірних. І лише Колумбія боротиметься за честь Південної Америки. Матчі відбудуться 11 та 12 серпня.

• П'ятниця, 11 серпня, 04:00. Іспанія - Нідерланди;
  • П'ятниця, 11 серпня, 10:30. Японія - Швеція;
  • Субота, 12 серпня, 10:00. Австралія - Франція;
  • Субота, 12 серпня, 13:30. Англія - Колумбія.

Всі поєдинки в прямому ефірі покаже "Суспільне Спорт".

Раніше Інформатор розповідав, що гравець Шахтаря Анатолій Трубін підпише контракт з Бенфікою. Також ми повідомляли про оренду ПСЖ нападника португальської Бенфіки Гонсалу Рамуша.