Жіночий ЧС-2023. Збірна Англії завдяки пенальті перемогла Нігерію, а Австралія встановила національний рекорд. Результати 1/8 фіналу

Головні фаворитки турніру крокують далі

Австралійки вчетверте дійшли до 1/4 фіналу
Збірна Англії догравала матч вдесятьох

На чемпіонаті світу з футболу серед жінок визначилися ще дві учасниці чвертьфіналів. На відміну від сенсаційного вильоту США, англійки продовжують боротьбу за чемпіонство.

Власне, збірна Англії сьогодні грала проти Нігерії. І попри статус фавориток, єдиний реальний момент в першому таймі виник саме у воріт Англії. Натомість у другому таймі англійки вже домінували, але так і не змогли забити.

Варто відзначити вилучення Лорен Джеймс на останніх хвилинах основного часу - але навіть так голів в екстра-таймах теж не сталося. А от у серії пенальті сказався клас "левиць" - вони реалізували чотири пенальті проти двох у африканок.

• Англія - Нігерія - 0:0 (0:0, 0:0). За пенальті - 4:2

Збірна Австралії, натомість, достатньо спокійно розібралася зі збірною Данії - хазяйки турніру забили по голу в кожному з таймів і повторили національний рекорд, вийшовши до чвертьфіналу мундіалю.

З позитиву також варто відзначити появу на полі Сем Керр. Головна зірка австралійок ще не грала в групі через травму гомілки.

• Австралія - Данія - 2:0 (1:0, 1:0)
    Голи: Фурд, 29; Расо, 70.

Всі учасниці плей-оф

За підсумками групового етапу до плей-оф потрапили 16 збірних. Загалом вони розбилися на наступні пари:

• Франція – Марокко

Вже встигли відбутися чотири гри - крім Нідерландів та Швеції, до чвертьфіналу також пройшли збірна Іспанії та Японії. Іспанки без шансів розгромили швейцарок з рахунком 5:1, а японки з рахунком 3:1 розібралися з норвежками.

Завтра ж відбудуться заключні ігри 1/8 фіналу:

• Колумбія - Ямайка. Початок - о 11:00
  • Франція - Марокко. Початок - о 14:00

Раніше Інформатор повідомляв про вогняне шоу, яке видали у 2 турі УПЛ Оболонь та Динамо.

Також ми розповідали, що воротар Дніпра-1 Євген Волинець втратив пам'ять після травми в матчі Ліги чемпіонів проти Панатінаїкосу.