Мегасенсація від Фарер та камбек Астани. Стали відомі всі пари другого кваліфай-раунду Ліги чемпіонів

Чемпіон Угорщини вилетів з Ліги чемпіонів

КІ Клаксвік
КІ Клаксвік відправив у відставку тренера Ференцвароша

У середу, 19 липня, відбулись матчі-відповіді першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів-2023/24. До учасників другого раунду, які визначились 18 липня, додалося ще сім команд. Головною сенсацією стала поразка Ференцвароша від фарерського КІ Клаксвік.

Фарерці їхали в Угорщину у статусі явного аутсайдера. Не на користь клубу був і результат першого матчу – 0:0. Втім команда відкрила рахунок вже на 8-й хвилині, реалізувавши пенальті, повідомляє прес-служба UEFA.

Ще до перерви гравці КІ Клаксвік довели рахунок до 0:3. Ференцварош так і не зміг нічим відповісти. Ця поразка коштувала посади головному тренеру команди. Росіянина Станіслава Черчесова негайно звільнили.

Огляд матчу

Цікаво, що Тransfermarkt оцінює весь склад команди з Фарерських островів у 3,35 мільйона євро. В той час як лише один захисник Ференцвароша Крістіан Рамирес коштує 5 мільйонів євро.

Нагадаємо, що у сезоні 2020/21 Ференцварош грав у груповому етапі Ліги чемпіонів. На той час очолював команду теперішній тренер збірної України Сергій Ребров.

Заслуговує уваги і результат Астани. Після домашньої нічиєї 1:1 з Динамо Тбілісі, Астана у матчі-відповіді пропустила на 22-й хвилині. Але Бейсебеков на 50-й хвилині та Дарбо на 51-й принесли казахстанській команді перемогу і перепустку до другого раунду кваліфікації.

Результати матчів кваліфікації Ліги чемпіонів, зіграних 19 липня

• Валмієра (Латвія) – Олімпія Любляна (Словенія) – 1:2, перший матч – 1:2
    Голи: Мена, 82 – Руй Педро, 33, Мухамедбегович, 64.
  • Динамо Тбілісі (Грузія) – Астана (Казахстан) – 1:2, перший матч – 1:1
    Голи: Камара, 22 – Бейсебеков, 50, Дарбо, 51.
  • Карабах (Азербайджан) – Лінкольн Ред Імпс (Гібралтар) – 4:0, перший матч – 2:1
    Голи: Зубір, 7, Мустафазаде, 45+1, Джіджа, 49, Янкович, 62.
  • Ференцварош (Угорщина) – КІ Клаксвік (Фарери) – 0:3, перший матч – 0:0
    Голи: Фредеріксберг, 8 (пен), 32, Кассі, 45+1.
  • Есперанж (Люксембург) – Слован Братислава (Словаччина) – 0:2, перший матч – 1:1
    Голи: Вайсс, 55 (пен), 62 (пен).
  • Лудогорець (Болгарія) – Балкані (Косово) – 4:0, перший матч – 0:2
    Голи: Текпетей, 4, Текпетей, 45+1, Тіссера, 49, Кайо Відал, 78.
  • Ларн (Північна Ірландія) – ХІК (Фінляндія) – 2:2 д.ч., перший матч – 0:1
    Голи: Боніс, 65 (пен), Томсон, 87 – Олліла, 26, Вонт, 97 (автогол).

За результатами матчів визначились пари другого раунду кваліфікації. На цьому етапі в бородьбу вступить віце-чемпіон України СК Дніпро-1.