Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
За бажання жінки зможуть починати декретні відпустки пізніше, ніж це передбачено законом зараз.
Верховна Рада прийняла законопроект, згідно з яким жінки отримають право починати декретну відпустку пізніше, ніж це передбачалося законом раніше.
Про це йдеться у картці законопроекту.
Законопроект пропонує надати можливість працюючій жінці, за відсутності медичних протипоказань, та за її бажанням розпочинати відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами пізніше, ніж за 70 (або 90) днів до очікуваної дати пологів та пропорційно збільшити післяпологову частину відпустки. При цьому загальна тривалість відпустки, передбачена законодавством, не змінюватиметься, йдеться у пояснювальній записці.
За задумом авторів законопроекту, такий підхід сприятиме врахуванню позиції та інтересів жінок, вагітність яких протікає без ускладнень та які мають бажання продовжувати працювати до пологів, а після народження дитини мати більше часу для відновлення.
"До прикладу, у разі прийняття вказаних змін, жінка зможе використати 20 днів відпустки до очікуваної дати пологів та 106 днів - після, загальна тривалість відпустки залишиться незмінною та становитиме 126 днів", - зазначили законодавці.
У разі, якщо жінка не бажає розпочинати дану відпустку пізніше або ж наявні медичні протипоказання, діятиме "стандартний" розподіл днів відпустки до та після пологів, додали автори проекту закону.
13 липня парламентарі підтримали у першому читанні законопроект про легалізацію медичних препаратів на основі медичного. Очікується, що ця ініціатива допоможе у відновленні українських військових, які страждають від поранень та ПТСР.
Також в Україні може з’явитися закон, згідно з яким ув’язнені зможуть скоротити свій термін позбавлення волі завдяки читанню книг. У проєкті пропонують звільняти засуджених завчасно, якщо вони "стали на шлях виправлення за допомогою саморозвитку".
Окрім цього Інформатор розповідав про законопроекти, що передбачають повернення "нульового розмитнення" автомобілей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.