Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Головна ціль для ATACMS - Кримський міст
Військовий експерт Олег Жданов назвав три головні цілі, які будуть першочерговими для ЗСУ після отримання далекобійних ракет ATACMS. Найголовніша мета - Кримський міст. Про це експерт розповів на своєму Youtube-каналі.
"Ціль номер 2 - логістика залізниці, яка йде з російської федерації. З логістикою ще можуть позмагатися аеродроми, які використовує російська авіація для нанесення ударів по Україні (третя ціль - ред.)", - сказав Жданов.
Експерт впевнений, якщо дотримуватися всіх трьох цілей і реалізувати їх на практиці, то й особливо Крим звільняти не потрібно. Бо його не буде кому захищати, а головне - чим. Після цього можна українській артилерії без проблем завдавати ударів по військових частинах та по російських кораблях у бухтах. Жданов зазначив, що Кримський міст насправді не такий вже й міцний, як про це колись говорив Ротенберг і ті, хто його будував.
ATACMS (Army Tactical Missile System) - це американський оперативно-тактичний ракетний комплекс з ракетами класу земля - земля. Він призначений для ураження точкових цілей, розташованих у глибині оборони противника. Він «полює» на командні пункти, пускові установки ракет, об’єкти ППО, вузли зв’язку, склади ПММ тощо. Ракети ATACMS мають функцію стрільби на відстань до 300 км. Армія США має цілих п'ять модифікацій ракет ATACMS, кожна з яких відрізняється дальністю стрільби та масою бойової частини. Тому ціна ракети ATACMS може бути різною. У 2022 році середня вартість становила приблизно $1 млн за 1 ракету.
Нагадаємо, у Криму росіяни зупиняють свій бізнес та дешево продають майно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.