Жінка загинула на місці, а дитину у важкому стані госпіталізували
В Київському районі Одеси 5 лютого вранці з вікна 16-го поверху житлового будинку випали жінка та приблизно п’ятирічна дитина. Жінка загинула на місці, а дитину госпіталізували. Наразі триває встановлення їхніх особистих даних.
За інформацією поліції Одеської області, на місці події працюють слідчо-оперативна група та ювенальні поліцейські. Причини трагедії поки невідомі, а правова кваліфікація інциденту буде визначена згодом.
Нагадаємо, подібні випадки траплялися й раніше. Наприклад, 14 січня у Ірпені Київській області жінка випала з четвертого поверху житлового будинку, отримавши тяжкі травми. А в листопаді минулого року на Тернопільщині мати вистрибнула з п’ятого поверху після того, як втопила свою дворічну доньку.
Також Інформатор писав, як в Києві на вулиці Микільсько-Слобідській сталася трагедія у жовтні 2023 року. З вікна багатоповерхівки випали хлопець та дівчина. Обидва вони загинули.
У вівторок, 10 вересня, до однієї з лікарень Дніпра доставили 14-річну дівчинку з множинними травмами. Виявилось, що вона вистрибнула з вікна на 8 поверсі. Дівчина намагалась вкоротити собі віку через школу.
Нагадаємо, що у січні 2024 року у Коломиї на вулиці Леонтовича викинулась школярка. За кілька днів по тому близько 11 години ранку із вікна 5-го поверху вистрибнула 31-річна жінка. Вдома у загиблої поліція знайшла пляшки від алкоголю. Правоохоронці припускають, що вона вчинила самогубство у стані сп’яніння. З численними травмами її доправили до лікарні.
Також ми писали, як на вулиці Аудиторній (колишня Виборзька) в Дніпрі перехожа під час вигулу собаки знайшла жінку, яка лежала на асфальті поблизу багатоповерхівки. На момент події вона була вже мертва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.