Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Російську делегацію про ці плани проінформували
29 жовтня росія заявила, що зупиняє участь у реалізації "зернової угоди". А все через вибухи у тимчасово окупованому Севастополі, внаслідок яких було пошкоджено кораблі Чорноморського флоту рф. Зеленський заявив, що це рішення прийняли задовго до вибухів, оскільки росія свідомо провокує продовольчу кризу у світі. Попри рішення росії розірвати "зернову угоду" ООН, Туреччина та Україна домовилися продовжити експорт.
Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву Спільного координаційного центру в Стамбулі.
Три делегації погодили план пересування 16 суден, які нині перебувають у турецьких водах. Окрім того, домовилися ще й про інспектування для 40 суден, що виходять із порту. Спільний координаційний центр зазначив, що росію попередили про обидва цих плани.
Тим часом пропагандистського агентства РИА Новости з посиланням на джерело, заявили, що рішення ухвалені Україною, Туреччиною та ООН ні до чого не зобов'язують Москву. Оскільки їхня участь в зерновій угоді в будь-якому випадку "призупинена".
Нагадаємо, ще вчора, 30 жовтня, як повідомляв СКЦ про рух кораблів морським гуманітарним коридором, так і не домовилися. В те, що міжнародній спільноті вдасться переконати рф відновити "зерновий коридор" не вірив й президент України Володимир Зеленський. За його словами, російська влада зацікавлена у загостренні продовольчої кризи більше, ніж у виконанні підписаних угод.