Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вчені заявляють, що це може вплинути на клімат
Нахил Землі змінився на 80 сантиметрів у період між 1993 і 2010 роками через кількість ґрунтових вод, які люди викачали з надр планети. Її оцінюють у 2 150 гігатонн.
Видання Space повідомляє, що згідно з висновками вчених, якщо таку кількість вилити у світовий океан, його поверхня підніметься на 6 міліметрів. Нове дослідження показало, що витіснення такої величезної кількості води вплинуло на вісь, навколо якої обертається планета.
Вчені також зʼясували, що положення полюса обертання не збігається з географічним північним і південним полюсами та змінюється з часом.
У 2016 році вчені встановили, що процеси, пов’язані з кліматом, такі як танення айсбергів і перерозподіл маси води, впливають на вісь обертання земної кулі, проте поки дослідники не додали відкачану воду до своїх розрахункових моделей, результати не повністю відповідали спостереженням. Дослідження показало, що саме вода, викачана із середніх широт, найбільше впливає на нахил планети.
Оскільки нахил осі Землі здатен впливати на сезонну погоду на поверхні планети, вчені задаються питанням, чи можуть зміщення полюса обертання змінювати клімат у довгостроковій перспективі.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв про те, як зрозуміти, що на вас вплинула магнітна буря і як від цього захиститися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.