Головна
Україна
Політика
22:56, 25 Вересня
Информатор UA

Интро

Глава держави Володимир Зеленський змінив позицію щодо ядерних погроз російського диктатора путіна. Він вважає, що це може бути не блефом, а реальністю. Ці погрози включають не лише безпосередній ядерний удар.  Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав в інтерв'ю CBS News.  Проте, за його словами, світ стримує його і цю загрозу.  "Послухайте, можливо, вчора це був блеф. Зараз це може бути реальністю (…) Він хоче налякати весь світ. Це перші кроки його ядерного шантажу (обстріл українських АЕС, - ред.). Я не думаю, що він блефує. Я думаю, що світ стримує його і цю загрозу", — заявив президент. Зеленський додав, що прямим ядерним шантажем є російська окупацію Запорізької АЕС в Енергодарі, яку росіяни обстрілюють. Також він нагадав про нещодавню атаку на Південноукраїнську АЕС. Ядерні погрози росії путіна На тлі невдач на фронті та втрати захоплених територій в кремлі вирішили терміново проводити "референдуми" про приєднання до росії на територіях, над якими росії ще вдається зберігати контроль. 21 вересня путін оголосив, що підтримує "ініціативу" представників окупаційних адміністрацій. Оголосивши часткову мобілізацію, кремль має намір залучити на війну 300 тисяч резервістів. Путін також вдався до погроз, натякнувши Заходу, що готовий використати ядерну зброю для "захисту" росії, у тому числі й "новоприєднаних" територій. Про те, що пропонує США стосовно реформи Радбезу ООН та чому зараз це важливо, Інформатор писав тут. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Зеленський змінив позицію щодо «ядерних» погроз путіна: «Зараз це може бути реалністю»

Читать на русском

Проте, за його словами, світ стримує його і цю загрозу

Читать на русском
Зеленський змінив позицію щодо «ядерних» погроз путіна: «Зараз це може бути реалністю»

Проте, за його словами, світ стримує його і цю загрозу

Глава держави Володимир Зеленський змінив позицію щодо ядерних погроз російського диктатора путіна. Він вважає, що це може бути не блефом, а реальністю. Ці погрози включають не лише безпосередній ядерний удар. 

Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав в інтерв'ю CBS News

Проте, за його словами, світ стримує його і цю загрозу. 

"Послухайте, можливо, вчора це був блеф. Зараз це може бути реальністю (…) Він хоче налякати весь світ. Це перші кроки його ядерного шантажу (обстріл українських АЕС, - ред.). Я не думаю, що він блефує. Я думаю, що світ стримує його і цю загрозу", — заявив президент.

Зеленський додав, що прямим ядерним шантажем є російська окупацію Запорізької АЕС в Енергодарі, яку росіяни обстрілюють. Також він нагадав про нещодавню атаку на Південноукраїнську АЕС.

Ядерні погрози росії путіна

На тлі невдач на фронті та втрати захоплених територій в кремлі вирішили терміново проводити "референдуми" про приєднання до росії на територіях, над якими росії ще вдається зберігати контроль.

21 вересня путін оголосив, що підтримує "ініціативу" представників окупаційних адміністрацій. Оголосивши часткову мобілізацію, кремль має намір залучити на війну 300 тисяч резервістів. Путін також вдався до погроз, натякнувши Заходу, що готовий використати ядерну зброю для "захисту" росії, у тому числі й "новоприєднаних" територій.

Про те, що пропонує США стосовно реформи Радбезу ООН та чому зараз це важливо, Інформатор писав тут.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.