Головна
Україна
Події
19:57, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

Глава держави Володимир Зеленський сформував робочу групу для створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочинів у російській війні проти України. Робочу групу очолить глава Офісу президента Андрій Єрмак, а координатором буде заступник глави ОП Андрій Смирнов. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на указ на сайті Офісу президента. Так, до групи увійдуть: головний консультант відділу організаційної роботи кабінету керівника ОП Олег Гавриш; директорка департаменту міжнародного права МЗС Оксана Золотарьова; глава директорату з питань зовнішньої політики та стратегічного партнерства ОП Олександр Карасевич; очільник МЗС Дмитро Кулеба; міністр юстиції Денис Малюська; посол з особливих доручень МЗС Антон Кориневич; голова кабінету керівника ОП Олена Ковальська; генпрокурор Андрій Костін (за згодою); голова комітету Верховної Ради з питань правової політики Денис Маслов (за згодою); заступник глави Офісу президента Андрій Сибіга (за згодою); народні депутати Марія Мезенцева, Олександра Устінова, Олена Хоменко, Олександр Качура (за згодою). Робоча група має розробити та внести пропозиції щодо створення трибуналу. Вчора узверненні до Генасамблеї ООН Зеленський закликав створити спеціальний трибунал для покарання росії за злочин агресії. Зеленський про Спецтрибунал для покарання рф Він заявив, що Міжнародна спільнота повинна підтримати створення Спеціального трибуналу для покарання Росії за злочин агресії проти України. "Це стане сигналом для всіх потенційних агресорів, що вони повинні цінувати мир або нести відповідальність перед світом", - зазначив глава держави. Зеленський наголосив, що Україна вже підготувала чіткі кроки для створення такого трибуналу. За його словами, Київ також звернеться до Генеральної Асамблеї ООН з проханням підтримати міжнародний компенсаційний механізм. "Росія має заплатити за цю війну своїми активами", - додав президент. Нагадаємо, ранішеЗеленський розповів деталі спецоперації по обміну військовополонених захисників Маріуполя, який відбувся 21 вересня. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Зеленський створив робочу групу, яка займеться наближенням трибуналу для російських злочинців

Читать на русском

Робоча група має розробити та внести пропозиції щодо створення трибуналу

Читать на русском
Зеленський створив робочу групу, яка займеться наближенням трибуналу для російських злочинців

Робоча група має розробити та внести пропозиції щодо створення трибуналу

Глава держави Володимир Зеленський сформував робочу групу для створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочинів у російській війні проти України. Робочу групу очолить глава Офісу президента Андрій Єрмак, а координатором буде заступник глави ОП Андрій Смирнов. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на указ на сайті Офісу президента

Так, до групи увійдуть:

 • головний консультант відділу організаційної роботи кабінету керівника ОП Олег Гавриш;
 • директорка департаменту міжнародного права МЗС Оксана Золотарьова;
 • глава директорату з питань зовнішньої політики та стратегічного партнерства ОП Олександр Карасевич;
 • очільник МЗС Дмитро Кулеба;
 • міністр юстиції Денис Малюська;
 • посол з особливих доручень МЗС Антон Кориневич;
 • голова кабінету керівника ОП Олена Ковальська;
 • генпрокурор Андрій Костін (за згодою);
 • голова комітету Верховної Ради з питань правової політики Денис Маслов (за згодою);
 • заступник глави Офісу президента Андрій Сибіга (за згодою);
 • народні депутати Марія Мезенцева, Олександра Устінова, Олена Хоменко, Олександр Качура (за згодою).

Робоча група має розробити та внести пропозиції щодо створення трибуналу. Вчора у зверненні до Генасамблеї ООН Зеленський закликав створити спеціальний трибунал для покарання росії за злочин агресії.

Зеленський про Спецтрибунал для покарання рф

Він заявив, що Міжнародна спільнота повинна підтримати створення Спеціального трибуналу для покарання Росії за злочин агресії проти України.

 "Це стане сигналом для всіх потенційних агресорів, що вони повинні цінувати мир або нести відповідальність перед світом", - зазначив глава держави.

Зеленський наголосив, що Україна вже підготувала чіткі кроки для створення такого трибуналу.

За його словами, Київ також звернеться до Генеральної Асамблеї ООН з проханням підтримати міжнародний компенсаційний механізм.

"Росія має заплатити за цю війну своїми активами", - додав президент.

Нагадаємо, раніше Зеленський розповів деталі спецоперації по обміну військовополонених захисників Маріуполя, який відбувся 21 вересня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.