"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Японський прем'єр-міністр Фуміо Кісіда запросив Володимира Зеленського долучитися до онлайн-саміту "Великої сімки"
Президент України Володимир Зеленський може взяти участь в онлайн-саміті Великої сімки, який відбудеться 24 лютого. Він вже отримав запрошення від японського прем'єр-міністрв Фуміо Кісіди.
Про це повідомляє Kyodo із посиланням на власне надійне джерело в уряді Японії.
"Прем'єр-міністр Фуміо Кісіда запросив Зеленського на відеосаміт. Очікується, що під час зустрічі лідери G-7 підтвердять єдність у протидії агресії Росії проти сусіда. Віртуальна зустріч відбувається в той момент, коли Японія консолідує відносини з іншими країнами G-7 із побоюваннями, що Росія здійснить широкомасштабний напад на Україну навесні. Це буде перший саміт G-7, організований Кісідою. Аналогічне зібрання відбулося 24 лютого 2022 року, на якому лідери угруповання домовилися про введення штрафних економічних санкцій проти Росії", - пишуть журналісти Kyodo.
Повідомляється, що Зеленський також готовий розглянути можливість приїхати до Хіросіми на очне засідання G7, якщо Японія як організатор запросить його взяти участь у саміті. Ця зустріч країн G7 запланована на травень 2023 року.
Крім того Kyodo повідомляє, що глава МЗС Японії Йосімаса Хаясі має намір запросити українського колегу Дмитра Кулебу на зустріч міністрів країн Великої сімки в Мюнхені. Вона пройде 18 лютого в рамках Мюнхенської конференції з безпеки.
У травні 2022 року міністри закордонних справ Великої сімки заявили, що G7 ніколи не визнає спроб Росії змінити кордони України силовим шляхом. Тоді ж лідери "сімки" зобов'язалися посилити тиск на Росію, щоб збільшити ціну її агресії проти України.
27 червня лідери країн Великої сімки зробили спільну заяву про підтримку України. У ній йдеться про те, що G7 надаватиме Україні фінансову, гуманітарну, військову та дипломатичну допомогу "стільки, скільки знадобиться".
11 жовтня, відбулася термінова нарада глав країн "Великої сімки" (G7), у якій брав участь і президент України Владимир Зеленский. За підсумками засідання лідери країн зробили спільну заяву, у якій засудили масований ракетний удар росіян по Україні та виступили за обов'язкове притягнення путіна до відповідальності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.