“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
У законі є лазівка, яка дозволяє уникнути відповідальності
Президент Володимир Зеленський ветував закон про відповідальність за недостовірне декларування № 4651, який парламент прийняв 3 червня. Його повернули до Верховної Ради з поправками для повторного розгляду.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу президента.
«При розгляді вказаного документа в сесійній залі Верховної Ради депутати внесли зміни в порядок декларування відомостей щодо рухомого й нерухомого майна, яке перебуває у володінні або користуванні членів сім’ї декларанта. Відповідно до поправок, такі об’єкти зазначаються в декларації, якщо члени сім’ї декларанта подали йому відповідну інформацію.
Таким чином декларанта можна притягнути до кримінальної відповідальності лише за недостовірне декларування об’єктів, про які йому надали відомості члени сім’ї. Це дає законодавчу лазівку недобросовісним декларантам для того, щоби не вказувати у своїх деклараціях рухоме та нерухоме майно, яким володіють чи користуються їхні родичі, пояснюючи це тим, що члени їхньої сім’ї нібито не надали їм відповідної інформації про це майно», — зазначили в ОП.
Так, президент повернув закон до парламенту.
«Кримінальна відповідальність за недостовірне декларування відомостей має бути досить суворою та передбачати можливість призначення покарання у вигляді позбавлення волі», — заявив Зеленський.
Зазначимо, незабаром після прийняття закону Верховною Радою в Офісі президента заявили, що Зеленський ветує цей закон, тому що це не те, «чого чекають українці».
Зазначимо, впровадження системи електронного декларування було вимогою Європейського Союзу для встановлення безвізового режиму з Україною. Досі проводиться моніторинг цих зобов’язань. Венеціанська комісія у своєму висновку від 5 травня повністю підтримала пропозиції, висловлені в першому варіанті закону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.