Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Є нове рішення від Нідерландів для посилення української ППО та можливі кроки щодо коаліції F-16
У п'ятницю, 13 жовтня, президент України Володимир Зеленський прибув до Одеси. Найперше він провів тут нараду з військовим керівництвом та обласною владою щодо ситуації в місті та області, зокрема про опалювальний сезон. Після цього президент зустрівся із прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, який без анонсу завітав до українського міста.
Про поїздку до Одеси Володимир Зеленський написав у своєму Telegram-каналі. Він зазначив, що здійснив цей візит, щоб підготувати місто та область до зими, захистивши людей, інфраструктуру та енергетики від російського терору. Крім того, Зеленський відвідав у шпиталі поранених українських захисників.
"Докладно обговорили підготовку до опалювального сезону, захист обʼєктів енергетики, наслідки російських обстрілів портової інфраструктури, потреби системи ППО. Працюємо як удома, в Україні, так і з партнерами, щоб дати більше захисту державі та людям", - проінформував президент.
Після зустрічі з військовими та владою Одеси Зеленський зустрів Марка Брютте, який також приїхав до цього міста. Переговори українського президента та прем'єр міністра Нідерландів завершились низкою важливих домовленостей. Зокрема, Брютте пообіцяв допомогти посилити захист протиповітряної оборони та залучити до коаліції F-16 інші держави.
Окремим питанням обговорили посилення санкцій проти росії та використання заморожених активів країни-агресора на відбудову України.
"Однаково бачимо необхідність значно швидше робити наступні кроки, щоб обмежити російську здатність фінансувати цю війну. Для нас важливо, щоб заморожені російські активи, їхнє використання було спрямоване, зокрема, на відбудову України", - проінформував Зеленський.
Зима буде складною - без допомоги партнерів Україні не обійтись. За даними української та британської розвідок, росія накопичує далекобійні ракети, щоб завдавати ударів з авіації по енергетичній системі України. Про це свідчить той факт, що вже три тижні по Україні не було ударів балістикою: ворог чекає холодів, щоб завдати людям більшої шкоди. Повторний зимовий терор доведеться пережити ще й цього року.
Україна до цього готується. І не лише зміцнює власну ППО за допомогою союзників, а й все частіше завдає ударів на території росії по об’єктах, залучених до виробництва високоточної зброї.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.