"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Президент України Володимир Зеленський зауважив, що між історичними партнерами - Україною і Польщею - безпекова угода має бути максимально амбітна
Президент Володимир Зеленський 16 травня у телефонній розмові з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском домовились невідкладно почати підготовку двосторонньої безпекової угоди. Зокрема, розмова Зеленського й Туска стосувалась також ситуації в Харківській області, де російські сили почали новий наступ. Окремо обговорили потреби України в протиповітряній обороні "для захисту Харкова й інших регіонів".
Про це повідомив Володимир Зеленський у Twitter (X). За словами президента, із польським прем'єром обговорили загрозу, яку Росія становить для газової інфраструктури на заході України та шляхи протидії їй.
"Одна із цілей РФ зараз - газова інфраструктура на заході України. Успіх Росії там поставить під удар енергетичну безпеку Європи", - повідомив Зеленський.
Також йшлося про безпекову угоду, яку підпишуть Україна та Польща. Зеленський вважає, що вона має бути амбітною.
"Також доручили командам невідкладно почати роботу над текстом двосторонньої безпекової угоди. Між історичними партнерами вона має бути максимально амбітна", – підсумував Зеленський.
Раніше цього тижня український посол у Варшаві Василь Зварич стверджував, що в Польщі триває міжвідомче погодження тексту безпекової угоди. І вже найближчими днями цей проєкт мають передати українській стороні.
Україна підписала двосторонні безпекові угоди з дев'ятьма країнами - Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією, Нідерландами, Фінляндією та Латвією. Останньою з них стала Латвія. Також очікується підписання угоди з Норвегією та Португалією.
На початку травня президент Володимир Зеленський оголосив про підготовку безпекових угод із сімома країнами, зокрема Сполученими Штатами. За словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, Україна та США невдовзі завершать укладання двосторонньої безпекової угоди. За його словами, це має статися вже у травні. Напередодні представники двох держав провели черговий раунд переговорів з цього приводу. Очікується, що угода з США буде укладена до саміту НАТО, який відбудеться у липні-2024.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.