Зеленський розпочав серію публікацій про підрозділи ЗСУ та шеврони: відео

Читать на русском

Президент України присвятив своє звернення подяці нашим воїнам, розпочавши серію про шеврони ЗСУ

Читать на русском
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський звернувся до воїнів зі словами подяки, скриншот

Президент України присвятив своє звернення подяці нашим воїнам, розпочавши серію про шеврони ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський звернувся до наших воїнів, щоб подякувати. Він зосередився на підрозділах ОСУВ "Таврія", які цього тижня продемонстрували надзвичайну працездатність на фронті.

Про це президент розповів у новому відеозверненні, яке опубліковане у соцмережах Володимира Зеленського та ОП. Таким чином, в неділю, 25 червня, президент розпочав серію публікацій про підрозділи та шеврони наших воїнів.

У коментарі до відео Володимир Зеленський додав, що іноді, коли він знаходиться у своєму кабінеті, туди приходить його син Кирило. Це стається нечасто, але все ж таки. І його особливо цікавлять шеврони, які передають мені військові, волонтери та родичі наших воїнів.

Президент додав, що дошка з шевронами постійно заповнюється, але дуже повільно. Він заявив, що відсьогодні буде постити спеціальну серію публікацій у своїх соціальних мережах саме про походження кожного шеврона, про тих, хто їх передає, про підрозділи, які вони представляють. Відсьогодні й розпочалася серія публікацій.

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Володимир Зеленський подякував морпіхам 35-ї та 36-ї окремих бригад, відзначив 110-ту окрему механізовану бригаду імені генерал-хорунжого Марка Безручка, артилеристів 55-ї бригади "Запорізька Січ", десантників 79-ї окремої бригади, 128-у окрему гірсько-штурмову Закарпатську бригаду, 241-й навчальний центр, 140-й окремий розвідувальний батальйон, командування морської піхоти Військово-Морських сил України, 37-му окрема бригада морської піхоти, 32-й реактивний артилерійський полк, 406-та окрему артилерійську бригаду та 38-ма окрему бригаду морської піхоти.

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Особисто відзначив і старшого лейтенанта Івана Грисюка, молодшого сержанта Миколу Комісара та солдата Володимира Кононученка. Слова подяки президент адресував і нашим прикордонникам - Краматорському, Львівському та Донецькому прикордонним загонам, а також воїнам мобільного прикордонного загону "Дозор". Він відзначив старшого сержанта Олександра Копровського з групи повітряної розвідки, старшого солдата Віктора Поліщука та солдата Романа Бориса.

Що таке шеврони

Шеврони Збройних Сил України є декоративно-інформаційними нашивками, які розміщуються на одязі військовослужбовців. Раніше вони були стандартного зразка і не відрізнялися різноманітністю. Проте, з 2014 року почали з'являтися нові нарукавні знаки. Це стало відображенням різноманітності та особливостей кожного підрозділу. Кожен шеврон може мати свій унікальний дизайн, символіку та надруковану інформацію, яка вказує на назву підрозділу, його місцеперебування або особливі досягнення. Зазвичай шеврони мають форму прямокутників або ламаних смуг, які носяться на рукаві форменого одягу.

Ці шеврони стали важливою частиною військової культури й стимулюють почуття належності та гордості серед військовослужбовців. Вони також служать інформаційною функцією, дозволяючи визначити підрозділ і впізнати його членів.

Публікації Зеленського про походження кожного шеврона та його символіку допоможуть краще зрозуміти ці значущі елементи.

Раніше "Інформатор" писав, що відбувається на фронті. В Міноборони розповіли оперативну інформацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.