Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Президент України наполягав на посиленні тиску на РФ до відновлення міжнародного порядку
У неділю, 25 червня, президент України Володимир Зеленський провів заплановану телефонну розмову з президентом США Джо Байденом. З його слів, вона вийшла позитивна та надихаюча.
Про це Зеленський написав на своїй сторінці у Telegram. За його словами, першим пунктом розмови була ситуація на фронті та події, які останніми днями сталися у РФ. Також український лідер закликав до посилення тиску на росію. Бо тільки так можна відновити міжнародний порядок.
"Подякував президенту США за неослабну підтримку України, особливо за "Петріоти". Вдячний за готовність США й американського народу стояти пліч-о-пліч з Україною до повного звільнення всіх наших території в міжнародно визнаних кордонах", – сказав Зеленський.
Президент додав, що також наголосив на необхідності захисту українського неба та наданні далекобійних засобів ураження. Не залишився без уваг й Вільнюський саміт НАТО. Лідери країн скоординували позиції України перед цим заходом.
"Скоординували наші позиції напередодні Вільнюського саміту НАТО, обговорили продовження роботи над реалізацією Української формули миру та підготовку до Глобального саміту миру", – йдеться у повідомленні.
У Вашингтоні були менш промовисті. Пресслужба Білого дому зазначила, що лідери країн обговорили підтримку України у її захисті від російської агресії та контрнаступ ЗСУ. Також окремим пунктом згадали останні події у росії.
"Вони обговорили контрнаступ України, що триває, і президент Байден підтвердив непохитну підтримку США, у тому числі у вигляді постійної допомоги в галузі безпеки, економічної та гуманітарної допомоги. Лідери також обговорили останні події у Росії", – йдеться у повідомленні Білого дому.
Раніше Інформатор повідомляв, що Україну можуть примусити піти на компроміс з росією після контрнаступу. Таку думку висловив науковий співробітник Інституту Брукінгса Вільям Галстон в статті для The Wall Street Journal. Особливу увагу він звертає на дії президента США Джо Байдена стверджуючи, що американський лідер не захоче ризикувати ситуацією в своїй країні.
Поряд з такою заявою, Байден пообіцяв довгострокову підтримку Україні. При цьому він зробив акцент, що визначну роль в успіхах України у війні з росією відіграла саме підтримка Заходу. Якщо цього б не відбулось, то РФ пішла б значно далі.
Також ми повідомляли, що Президент США не збирається підтримувати спрощений вступ України до НАТО. Своє рішення він пояснює тим, що сумнівається у відповідності стандартам Альянсу всієї української системи безпеки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.