Головна
Україна
Політика
23:53, 3 Серпня
Информатор UA

Интро

Президент Володимир Зеленський заявив, що конфліктні ситуації на Балканах і Тайвані виникають через неефективну архітектуру глобальної безпеки. За його словами,початок агресії росії у 2014 році став поворотним моментом. Про це він сказав у вечірньому зверненні, передає Інформатор. "Спочатку - Балкани, потім - Тайвань, тепер може бути Кавказ... Усі ці ситуації здаються різними, хоча їх обєднує один фактор, а саме: глобальна архітектура безпеки не спрацювала. Якби спрацювала, не було б усієї цієї конфліктності", - сказав Зеленський. Глава держави додав, що початок агресії росії у 2014 році став поворотним моментом. "Тоді в цілком очевидних ситуаціях з Кримом, Донбасом, зі збитим малайзійським "Боїнгом" Росія уникнула негайної і відчутної відповідальності - зберегла бізнесові і політичні зв'язки зі світом. І тепер багато хто у глобальних відносинах вірить, що і йому це вдасться", - зазначив Зеленський. Він наголосив, що українці зараз об'єднали увесь вільний світ - не лише навколо своєї боротьби за свободу, а навколо розуміння, наскільки крихкою є свобода кожного народу в Європі та в інших країнах світу. "Цю крихкість можна захистити тільки спількими діями, і щоб це працювало у довгостроковій перспективі має бути ефективна архітектура глобальної безпеки, яка гарантує, що жодна держава ніколи більше не зможе вдаватись до терору проти іншої держави. На системному рівні, на рівні глобальних інституцій - саме для цього ми зараз працюємо. І Українська держава, і всі наші партнери", - додав Зеленський. Раніше ми розповідали, чи розпочнеться війна між США та Китаємза Тайвань та як це позначиться на Україні. Також ми писали про те, як путін намагається розпалити війну на Балканах. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Зеленський про Балкани та Тайвань: "Глобальна архітектура безпеки не спрацювала"

Читать на русском
Зеленський про Балкани та Тайвань: "Глобальна архітектура безпеки не спрацювала"

Початок агресії росії у 2014 році став поворотним моментом

Президент Володимир Зеленський заявив, що конфліктні ситуації на Балканах і Тайвані виникають через неефективну архітектуру глобальної безпеки. За його словами, початок агресії росії у 2014 році став поворотним моментом. 

Про це він сказав у вечірньому зверненні, передає Інформатор

"Спочатку - Балкани, потім - Тайвань, тепер може бути Кавказ... Усі ці ситуації здаються різними, хоча їх об’єднує один фактор, а саме: глобальна архітектура безпеки не спрацювала. Якби спрацювала, не було б усієї цієї конфліктності", - сказав Зеленський.

Глава держави додав, що початок агресії росії у 2014 році став поворотним моментом.

"Тоді в цілком очевидних ситуаціях з Кримом, Донбасом, зі збитим малайзійським "Боїнгом" Росія уникнула негайної і відчутної відповідальності - зберегла бізнесові і політичні зв'язки зі світом. І тепер багато хто у глобальних відносинах вірить, що і йому це вдасться", - зазначив Зеленський.

Він наголосив, що українці зараз об'єднали увесь вільний світ - не лише навколо своєї боротьби за свободу, а навколо розуміння, наскільки крихкою є свобода кожного народу в Європі та в інших країнах світу.

"Цю крихкість можна захистити тільки спількими діями, і щоб це працювало у довгостроковій перспективі має бути ефективна архітектура глобальної безпеки, яка гарантує, що жодна держава ніколи більше не зможе вдаватись до терору проти іншої держави. На системному рівні, на рівні глобальних інституцій - саме для цього ми зараз працюємо. І Українська держава, і всі наші партнери", - додав Зеленський.

Раніше ми розповідали, чи розпочнеться війна між США та Китаєм за Тайвань та як це позначиться на Україні. 

Також ми писали про те, як путін намагається розпалити війну на Балканах

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.