Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Президент України розповів, як влада готується до роботи Ради Україна – НАТО
У четвер, 13 липня, президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо підсумків саміту НАТО у Вільнюсі. Він заявив, що кожна домовленість з партнерами переведуть у конкретні кроки. Це потрібно для того, щоб усі домовленості стали результатами.
Про це президент України написав у своєму офіційному Telegram-каналі.
"Уже не уявити НАТО без України, і постійно додаватимемо нашій співпраці сили", - сказав Зеленський.
Він також повідомив, що в Україні вже готуються до роботи Ради Україна – НАТО. Йдеться про укладання договорів із партнерами щодо гарантій безпеки для України на шляху в Альянс та підготовку ґрунту до наступного саміту. Він пройде у Вашингтоні наступного року.
Ось деякі конкретні кроки, які Україна й НАТО вже вживають для виконання домовленостей Вільнюса:
Саміт НАТО у Вільнюсі був історичним для України. Він зміцнив відносини між Україною та НАТО і дав нам новий поштовх на шляху до членства в Альянсі.
Раніше Інформатор також повідомляв, що Зеленський підбив підсумки саміту, коротко зазначивши, що ми отримали підтримку лідерів країн G7 і недвозначність того, що Україна буде в НАТО.
Ми також розповідали, які саме зобов'язання щодо України взяли на себе США, Канада, Японія, Великобританія, Німеччина, Франція та Італія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.