“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Глава держави зустрінеться з представниками шведського істеблішменту
Президент України Володимир Зеленський вирушив із робочим візитом до Швеції. Основне завдання поїздки — посилення українських військових на землі та в небі, розвиток двостороннього співробітництва, зокрема в оборонно-промисловій сфері, євроінтеграція України та загальна безпека в євроатлантичному просторі.
Про це сам глава держави повідомив у своєму Telegram-каналі. Зеленський висловив упевненість, що Київ і Стокгольм зможуть гарантувати надійний мир в усьому балтійсько-чорноморсько-азовському регіоні.
"Зустрічі з прем'єр-міністром Ульфом Крістерссоном, королем Карлом XVI, королевою Сільвією, спікером Андреасом Норленом і главами парламентських партій. Широкі українсько-шведські переговори. Особисто подякую Швеції за підтримку нашої боротьби за свободу і безпеку", — написав президент України.
Швеція послідовно підтримує Україну в захисті від путінської агресії. У серпні країна оголосила про 13-й пакет військової допомоги, сума якого склала понад 313,5 млн доларів. Зокрема, до нього мають увійти боєприпаси, запчастини для раніше поставленого озброєння, а також обладнання для розмінування та вантажівки.
Нещодавно шведський уряд схвалив нову стратегію співпраці з Україною у сфері відновлення й реформ. В період з 2023 по 2027 роки шведи зголосилися на найбільший в історії країни план сприяння розвитку, який передбачає виділення близько 522 мільйонів євро.
Співпраця Швеції з Україною охопить п'ять напрямів підтримки: відновлення; зелений перехід і збалансований розвиток; інклюзивний економічний розвиток; безпека; права людини, демократія, верховенство права та гендерна рівність.
Окрім півмільярдної суми на розвиток, з початку повномасштабного вторгнення росії Стокгольм надав Києву підтримку на загальну суму більш як 22 мільярди шведських крон (1,91 мільярда євро), зокрема чотири мільярди крон (347 мільйонів євро) – у вигляді фондів допомоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.