«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Серед постраждалих – 12-річна дівчинка з Харкова
Глава Володимир Зеленський зазначив, що в російському ракетному ударі по Чорткову Тернопільської області не було жодного тактичного чи стратегічного сенсу.
Як повідомляє Інформатор, про це Зеленський сказав у вечірньому зверненні.
Він назвав це терором.
"Після ракетного удару по Тернопільській області в лікарнях досі перебувають 10 людей. Не було жодного тактичного чи стратегічного сенсу в цьому ударі, як і в абсолютній більшості інших російських ударів. Це терор, просто терор", - підкреслив президент.
Він нагадав, що серед постраждалих – 12-річна дівчинка з Харкова, яка виїхала на Тернопільщину, щоб врятуватися від розв'язаної росією війни. А загалом, з 24 лютогорРосія вже випустила по Україні 2606 крилатих ракет, додав Зеленський.
"Саме такі факти тепер визначатимуть сприйняття Росії у світі. Не Петро І, не Лев Толстой, а діти – поранені та вбиті російськими ударами", – підкреслив він.
Зеленский також зазначив, що Україні потрібні системи сучасної протиракетної оборони.
"Постачання таких систем було можливим і цьогоріч, і минулого року, і ще раніше. Чи отримали ми їх? Ні. Чи потрібні вони? Так. Набралося вже 2606 ствердних відповідей на це запитання у вигляді різних російських крилатих ракет, які вдарили по українських містах. По наших містах, по наших селах за час від 24 лютого. Це життя, які можна було б урятувати, це трагедії, яким можна було б запобігти, якби до України дослухалися", - резюмував глава держави.
Нагадаємо, увечері 11 червня росіяни випустили нову ракету в Чортківщину, що в Тернопільській області. Всього зафіксовано 22 поранених. Серед них – 12-річна дитина, якій наклали декілька швів, а також семеро жінок. Більшість з постраждалих – це жителі будинків, що знаходяться неподалік від місця влучання ракет.
Зазначимо, що в Україні через обстріли окупантів загинули 287 дітей, ще 508 — поранені.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.